Yaşam

Baba dizisinin kadrosu genişliyor! Sürpriz bir isim daha dahil oluyor

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Ay Yapım imzalı ‘Baba’ dizisinin kadrosunda yer alan başarılı isimler arasına sürpriz bir oyuncu dahil oldu. Dilara Aksüyek, hikayesiyle ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Baba’ dizisinde farklı karakterler izleyenlerin karşısına geçecek.

Ay Yapım‘ın başarılı yapımlarından olan ‘Baba’ dizisi her Salı izleyiciyi ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Daha önce ‘Adı Mutluluk’, ‘İstanbullu Gelin’ gibi yapımlarda rol almış olan başarılı oyuncu Dilara Aksüyek, bir uçak kazasıyla hayatları değişen Saruhanlı ailesinin hikayesine bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm itibariyle dahil olacak. 

Dilara Aksüyek

ELİF KARAKTERİNİ CANLANDIRACAK

Aksüyek Elif karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Elif’in Kadir karakteriyle yollarının nasıl kesiştiğini merak konusu olmasının yanı sıra hikayenin de dengelerinin değişeceği bekleniyor.

baba dizisi

Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş‘ın paylaştığı yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak‘ın oturduğu Baba dizisinin senaryosu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar‘ın kaleminden çıkıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir