Yaşam

Aydemir Akbaş’tan skandal Bergen açıklaması!

“Kolpaçino” serisiyle gönüllere taht kuran oyuncu Aydemir Akbaş, Bergen filmi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bergen’in şarkıcı filmi, yüzüne kezzap atılmış, ızdırap çekmiş, bitmiş” diyen Akbaş “Bunun enteresan bir tarafı var mı?” ifadeleriyle herkesi şaşırttı.

“Bergen” filminin gösterime girmesinin ardından eski eşi Halis Serbest tarafından önce yüzüne kezzap atılan ardından da kurşunlanarak öldürülen sanatçı Bergen, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Aydemir Akbaş

Kısa sürede 4 milyon üzerinde izlenme oranı elde eden yapımın ardından sanat dünyasından pek çok ünlü isim değerlendirmelerde bulundu. Geçtiğimiz gün Galatasaray kulübünün yıllık mali olağan genel kurulu için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Aydemir Akbaş da Bergen filmi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. 

Aydemir Akbaş

“BUNUN ENTERASAN BİR TARAFI MI VAR?”

“Bergen’in şarkıcı filmi, yüzüne kezzap atılmış, ızdırap çekmiş, bitmiş” diyen Akbaş “Bunun enteresan bir tarafı var mı? Ama tuttu helal olsun. Kendin yazmıyorsun bütün filmlerin çoğunun senaryoları çalıntı. Bir tek ben özel hikaye yazıyorum, dizilerin hepsi de Kore dizisi. Ben belgesel açarım, yabancı film izlerim. Ben zaten senaryo yazıyorum televizyona bakacak zamanım yok” ifadeleriyle herkesi şoke etti. 

Aydemir Akbaş Bergen filmi hakkında konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir