Yaşam

Ayça Erturan kızı Nova’nın yüzünü ilk kez gösterdi!

2014 yılında Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile evlenen Ayça Erturan, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Geçtiğimiz aylarda anne olan Erturan, kızı Nova’nın yüzünü ilk kez gösterdiği bir karesini paylaştı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınmaya başlayan Ayça Erturan, 2014 yılında Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile dünyaevine girmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren çift, Kasım ayının başında kızlarını kucaklarına almıştı. Ayça Erturan, müjdeli haberi sosyal medyadan duyurmuştu. Ayça Erturan’ın “Merhaba Dünya, tanıştırayım Nova” açıklaması ile kızlarına koydukları isim öğrenilmişti.

Kkızı Nova’nın yüzünü ilk kez gösteren Erturan, “Merhaba ben Nova. 30 Ekim 2021’de göz ve yanak olarak dünyaya geldim” açıklaması ile karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

NOVA İLE KAR POZLARI

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Ayça Erturan, kızı Nova ile bir paylaşımda bulundu. Henüz bebeğinin yüzünü net bir şekilde göstermemiş olan Erturan, yaptığı paylaşımlarla oldukça ilgi görüyor.

“MENÜDE BEZELYE VAR”

Güzel haberi Oğulcan Kırca, Instagram sayfasından duyurmuştu. Kızı ve eşinin fotoğrafını yayınlayan Kırca, paylaşımına şu notu düşmüştü:

“Gözünden sakınır, üzerine titrersin. Nefesini kontrol eder, uykusunda izlersin. Morali düşsün her şeyden beter, bir gülümsesin ömre bedel. Bir taneydi. Şimdi ‘iki’ oldular.”

Kız bebek dünyaya getiren 38 yaşındaki Erturan, minik kızının ayakları ile çekildiği karesini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Açıklamasına; “Menüde bezelye var” yazarak paylaştığı kareyi birçok Instagram sayfası paylaşmıştı. 

KAR POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

İstanbul’u etkisi altına alan karlı havanın tadını çıkartan kişiler arasında yer alan Ayça Erturan, minik kızı Nova ile yaptığı paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Karda çekilmiş karelerini paylaşan Erturan’ın pozları çok beğenildi.

Ünlü oyuncu paylaştığı kareleri “İlk ‘Nova’ tanesi karla buluştu” açıklaması ile paylaştı. Fotoğraflara beğeni ve yorum yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir