Yaşam

Sarı saçları olay olmuştu! Dilan Çiçek Deniz kumrala döndü

Gerçekleştirdiği başarılı projeleriyle adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni projesi için sarıya boyadığı saçlarını kumrala döndürdü. Deniz, kumrala boyadığı saçlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Kariyerdeki başarısıyla izleyenlerin sürekli takdirini alan Dilan Çiçek Deniz, tam gaz yeni projesi için hazırlıklara başladı. Erkek arkadaşı Thor Saevarsson’dan sürpriz evlilik teklifi alan Deniz, hem iş hem aşk yolunda emin adımlarla ilerliyor. Son projesi Alev Alev dizisinde rol alan Çiçek, gündeme sıklıkla yeni imaj denemeleriyle geliyordu.

dilan çiçek sarı saçları

Geçtiğimiz günlerde saçlarını sarıya boyatan Dilan Çiçek Deniz, “Robot Sophia diyebilir miyiz?” notuyla takipçilerine sunmuştu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarında takipçileri tarafından sarı saçı beğenilmemişti.

dilan çiçek yeni saçları

KUMRALA DÖNÜŞLE BERABER “YENİ KARAKTER YÜKLENİYOR”

Sosyal medya mecralarını aktif olarak kullanan Dilan Çiçek Deniz, kuaförde saçlarını kumrala boyanırken ki halini “Yeni karakter yükleniyor” notuyla paylaştı. Ünlü isim, ardından da aynada verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

dilan çiçek yeni proje

“DÜĞÜNLE İLGİLİ HAYALİM YOKMUŞ”

Thor Saevarsson’la ilişkisi hakkında “Her şey çok iyi gidiyor.” diyen Dilan Çiçek, “Sevgilinizle beraber çalışacağınız bir proje teklifi geldi mi?” sorusunu, “Onun da işleri var, umarım ileriki bir zamanda.” ifadesiyle cevaplamıştı.

“Kadınların düğünleriyle alakalı hayalleri olur, sizin hayalleriniz var mı? Düğününüz nasıl olacak?” Sorusuna genç oyuncu, “Galiba o kadar çok yokmuş, henüz hiçbir şey planlayamadık. Umarım yakında her şeyi planlayacağız. Şu an için hiçbir şey yok” yorumunda bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir