Yaşam

Hadise’nin saplantılı takipçisine ikinci dava!

Şarkıcı Hadise’nin uzun süredir saplantılı bir şekilde peşinde olan Ümit S.’den kurtulamadığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının saplantılı takipçisine ikinci kez dava açıldı.

Uzun zamandır peşinde olan saplantılı hayranı tarafından zor günler geçiren şarkıcı Hadise, Ümit S.’nin e-posta yoluyla cinsel içerikli mesajlar attığını söyledi. Ünlü şarkıcı, “Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor” dediği saplantılı kişiyi savcılığa şikâyet etmesinden sonra 49 yaşındaki Ümit S.’ye 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. 

Açılan davadan sonra cezası adli para cezasına çevrilen Ümit S. şarkıcıyı taciz etmeye devam etti. Hadise, aynı kişinin kendisine yönelik tacizlerini sürdürdüğünü söylerken Ümit s.’nin “Sevgili çiçeğim bu mektup beni ya hapse ya seninle evliliğe götürecek” şeklinde mektup yazdığını belirterek tekrar şikayetçi oldu.

İKİNCİ KEZ DAVA AÇILDI

Şarkıcıya karşı tacizlerini sürdüren Ümit S. hakkında, ‘tehdit, cinsel taciz ve huzur bozma’ suçlarından tekrar dava açıldığı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir