Yaşam

Eski futbolcu İlyas Tüfekçi’nin son hali yürek burktu! Kızı acımasız yorumlara sinirlendi

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin eski futbolcusu İlyas Tüfekçi’nin son hali görenleri üzdü. Sosyal medyada gündem olan Tüfekçi’nin oyuncu kızı İlkin Tüfekçi, babasıyla ilgili yapılan acımasız yorumlara isyan etti.

ALS hastalığı ile mücadele eden eski futbolcu İlyas Tüfekçi’nin sağlık durumu merak ediliyordu. 62 yaşındaki Tüfekçi’nin son halini, oyuncu kızı İlkin Tüfekçi sosyal medya hesabından paylaştı.

Babasıyla çekilen kısa bir videosunu Twitter hesabından yayınlayan ünlü oyuncu ”Herkes seni çok merak ediyor baba. Bir herkes görsün. Çok iyisin. Değil mi baba?” ifadelerini kullandı.

Hasta yatağında makinaya bağlı bir yaşam süren ve konuşamayan İlyas Tüfekçi’nin kızının sözleri karşısında göz kırparak onay vermesi ise sevenlerinin içini ısıttı.

 YAPILAN YORUMLARA SİNİRLENDİ

Bu video sonrası sosyal medyada, “İlyas Tüfekçi’ye kimse bakmıyor mu? Son hali çok üzücü” ve “İyice çökmüş” şeklinde acımasız yorumlar yapıldı. İlyas Tüfekçi’nin oyuncu kızı İlkin Tüfekçi, babasıyla ilgili yapılan acımasız yorumlara isyan etti.

İlyas Tüfekçi, “Babama 8 yıldır gözüm gibi bakıyorum. Aptalca ve kötü niyetle yapılan yorumlara izin vermem. Sosyal medyadan, “Aklımızda eski haliyle kalsaydı’ diye yorum yapanlar ayıp yahu! Babama en iyi şekilde bakabilmek için göbeğim çatladı. Babamın canını kimse sıkmasın. Yoksa ben de sizin canınızı sıkarım” diyerek isyan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir