Moda

Arkadaş ortamları için kombin önerileri

Arkadaş buluşmalarına giderken şık ve rahat kombin arayanlara müjde! Sezonun trendlerine uygun parçalarla şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda özellikle gençlerin ilgisini çekebilecek kombin önerilerimiz var.

Yakın arkadaşlarla bir araya gelmenin en keyifli anlarından biri olan çay saatleri, tüm haftanın yorgunluğunu atmak için adeta büyük bir fırsat. Her zaman her yerde şık giyinmeyi tercih eden kadınlar için moda dünyasındaki çeşitli koleksiyonlar yakın arkadaşlarınıza ayıracağınız vakitlere özel de kombin oluşturmanızı sağlıyor. Baharın habercisi olarak tanıdığımız mavi tonlardaki parçalar özellikle tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan etekler bu davetlerde de büyük ilgi görüyor.

ÜST DÜZEY KONFOR

Yandan yırtmaçlı maksi boy tunikler

Samimiyet kadar rahatlığın ve şıklığın da ön planda olması için sohbetin koyu olduğu bir arkadaş ortamında üst düzey bir konfor yakalamak gerekir. Özellikle tesettürlü kadınların vazgeçemediği ve her sezon trenlerin başında yer almayı başaran tunikler bu yıl maksi boy modelleriyle adından çok söz ettiriyor. Yandan yırtmaçlı modelleri sayesinde bol pantolonlarla iyi bir ikili olmayı başaran tunikler, doğal bir görünümü yansıtmayı unutmuyor. 

UZUN ETEKLERLE MÜTEVAZI BİR GÖRÜNÜM SAĞLA!

uzun eteklerle mütevazı bir duruş

Hasretle beklediğimiz sıcak havaların gelmesiyle birlikte yakın arkadaşlar, çay bahçeleri ya da ev oturmaları için randevulaşmaya başladı bile. Özellikle hafta sonu buluşmalarında dostlarınızla sokak stillerine karışmak için baharı andıran ve güne neşe katacak olan mavi tonlarındaki etekler, desenleriyle ya da sade dokularıyla dilden dile dolaşmak için adeta can atmaya başladı. Beyaz ya da ekru gömlekle canlandırabileceğiniz kombini, spor ayakkabıyla konfora kavuşturabilirsiniz. Tercih edeceğiniz aksesuarların uyumuyla da çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz.

ŞIKLIĞINA SPORU DA DAHİL ET!

Şıklığına sporu da kat

Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan parçalarından hem kap hem de tunik niyetine kullanabileceğiniz parçalar, şık ve sportifliğin yanı sıra mütevazı bir yansıma da bırakıyor. Hafta sonu arkadaşlarınızla sahil kenarında içeceğiniz bir fincan çayın, özellikle tercih edebileceğiniz beyaz gömleklerle eforsuz bir kombin oluşturarak keyfine varabilirsiniz. Sizi yansıtacak bu şık parçaların birleşimine rahatınızı bozmayacak espadril ayakkabılar da şıklığınıza katkıda bulunacaktır. 

KAPÜŞONLU PARKALARLA TARZINA TARZ KAT!

kapüşonlu parkalarla tarzını yenile

Sadece çay sohbetlerinde değil hafta sonunu bir ormanda yakın arkadaşınızla yürüyüş yaparken geçirmek isteyebilirsiniz. Doğanın renklerini barındıran orman havasını omuzlarınızda hissedeceğiniz yeşil tonlarındaki bir parkayı, ekoseli gömlek ve jogger siyah pantolonla birleştirebilirsiniz. Bu etkinliğinizde dostunuzla vereceğiniz sohbet arasında üzerinizden atamadığınız konforunuzla çayınızdan bir yudum alabilirsiniz.

Peki sizin için bir araya getirdiğimiz parçaları beğendiniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir