Yaşam

İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol boşanıyor mu?

Oyuncu İbrahim Çelikkol’un eşi Mihre Mutlu 4,5 ay içinde ikinci kez koronavirüse yakalanmıştı. Haziran ayında aralarının kötü olduğu, boşanacakları konuşulan ünlü çiftten açıklama geldi.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan Gümüşoğlu rolüyle izleyici karşısına çıkan İbrahim Çelikkol, önceki gün oğlu Ali ile birlikte menajerlik şirketine gitti.

Tek kolundaki askı dikkat çeken Çelikkol, “Omuzda kas ezilmesi vardı, spor yaparken oldu. Biraz böyle kalacak, ciddi bir sorun yok” dedi.

İbrahim Çelikkol VE OĞLU

2017’de evlendiği Mihre Mutlu’dan boşanacağı söylenen İbrahim Çelikkol konuya dair sorulara böyle yanıt verdi. “Çocuğun yanında bunları konuşmayalım. Evleri falan ayırmadık”

 

MİHRE MUTLU 4,5 AY İÇİNDE İKİNCİ DEFA KORONAVİRÜSE YAKALANDI!

İbrahim Çelikkol ile boşanacakları yönünde iddialar ortaya atılan Mihre Mutlu 4,5 ay içinde ikinci kez koronavirüse yakalandığını duyurdu. Ailecek karantinada olduklarını söyleyen Mutlu, ‘Belki de aşı olamadığım için hastalığı bu kadar ağır geçiriyorum’ açıklamasında bulundu.

ATV ekranlarında perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Hakan’ı 39 yaşındaki oyuncu İbrahim Çelikkol ile 2017 yılında evlenen mimar Mihre Mutlu koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Ali adında bir oğulları olan ve boşanma kararı aldıkları konuşulan çiftin evlerinde karantinada oldukları öğrenildi.

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI!

Instagram’ı sık kullanan Mihre Mutlu, ‘Çok hastayım, o yüzden buralarda yokum. PCR testimin sonucunu bekliyorum’ dedikten sonra koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını öğrendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir