Yaşam

Boşanmanın eşiğinden dönen Alişan’dan eşine romantik sözler!

Alişan ve ünlü oyuncu Buse Varol geçtiğimiz günlerde Eliz’in birinci yaş günü kutlamasında evliliklerinde kriz ortaya çıkmıştı. Alişan, 32 yaşına basan eşi Buse Varol’un doğum gününü sosyal medyadan kutladı.

Bir dönem evliliklerinde kriz yaşayan ve boşanacakları konuşulan Alişan-Buse Varol çifti, kötü günleri geride bıraktı. Barışan ikiliden Varol, bugün 32 yaşına bastı. Alişan, eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

Buse Varol ile birlikte çekilen eski bir fotoğrafını yayınlana ünlü şarkıcı, gönderisine, “5 yıl oldu bu fotoğrafı çekeli… Birlikte ilk fotoğrafımız… Ve inşallah daha yolumuz çok uzun… Doğum günün kutlu olsun aşkım. Seni seviyorum…” ifadelerini not düştü.

BUSE VAROL VE ALİŞAN

ANNESİ VE EŞİNİN ARASINDA KALDI!

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın Temmuz 2021’deki ölümünden sonra toparlanmakta zorlandı. Bu durum eşi Buse Varol’u da etkilemeye başlayınca kriz çıktı. Mutlu yuvalarının üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, bir hafta önce boşanmanın eşiğinden döndü. Ama Alişan’ın annesi Suzan Tektaş, gelini Buse Varol’a bu süreçteki tavırlarından dolayı hâlâ kızgın olduğu haberleri gündemden düşmüyor. 

Suzan Tektaş, gelini Buse Varol’u affetmedi, araya mesafe koydu. Alişan şimdi annesi ile eşinin arasındaki buzları eritmeye çalışıyor. 

 

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER!

Geçtiğimiz günlerde evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaşmasıyla ve boşanma iddialarıyla gündem olan Alişan- Buse Varol çifti arasında buzlar eridi. Buse Varol, sosyal medya hesabından eşi Alişan’la verdiği pozunu kalp emojisiyle paylaştı. 

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan oyuncu Buse Varol, önceki gün 1,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından Alişan ile bir pozunu paylaşarak kalp emojisi koydu. Alişan da eşinin paylaşımını kendi sayfasında yayınladı. Çift, bu paylaşımla da boşanma iddialarına son noktayı koymuş oldu.

alişan buse varol

ALYANSINI GÖSTERDİ

Eşi Buse Varol’un (31) alyansının çıkardığı hatırlatılan 45 yaşındaki şarkıcı Alişan, parmağındaki alyansı gazetecilere göstermeyi de ihmal etmedi.

 

MEDYA KARARI ALDIRDI!

Alişan ve Buse Varol’un kızları Eliz’in doğum günü ayrı ayrı kutlamaları ayrılık iddiasını gündeme getirdi. Hatta çiftin boşanma kararı aldığı ve Buse Varol’un avukata gerekli talimatları verdiği ileri sürüldü. Alişan çıkan bu haberlere karşı koruma kararı aldırdı. 

İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’ne avukatı Emek Emre aracılığıyla başvuran türkücü Alişan eşi Buse Tektaş ile boşanmaya yönelik eylemlerinin bulunmadığını belirtti. Medya kuruluşlarına yönelik hakkında boşanacaklarına dair yazılan haberlerin yalan olduğunu söyleyen Alişan dilekçesinde, yakın bir süre önce kardeşini kaybettiğini, bu sebeple ailesi ile derin acılar yaşadığını ifade etti.

SİSTEMATİK HABERLER

Dilekçede sakin ve huzurlu bir hayat sürmek isteyen Alişan ve ailesi hakkında son bir haftadır medya kuruluşlarında sistematik olarak ayrılık ve boşanma haberleri yayınlandığı aktarılarak, “Müvekkilimiz ve eşi Buse Tektaş ayrılık ya da boşanma durumunun söz konusu olmadığına dair demeç verse dahi yalan haberlerine hız kesmeden devam eden kuruluşlar 8 Şubat’ta müvekkilimiz ve eşinin kesin olarak boşanacaklarına ve yasal sürecin başladığına ilişkin haber servisine başlamıştır” denildi.

KONUŞULMAMA KARARI İSTEDİ

Medya kuruluşlarının herhangi bir boşanma durumu söz konusu olmadan yalan haberlerle Alişan ve ailesini zor duruma düşürdüklerinin ve aile mahremiyetinin ihlal edildiğinin belirtildiği dilekçede, “Medya kuruluşlarının, Alişan’a karşı yönelik şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, konmamasına karar verilmesi” istendi.

Ünlü şarkıcı Alişan ile evliliğinde kriz yaşadığı ve boşanacakları ileri sürülen Buse Varol, önceki gün çıktığı alışveriş turunda görüntülendi. Varol, basın mensuplarına müdahalede bulunarak, görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

Varol, konuyla alakalı açıklama yapmadı. 

BUSE VAROL

Alişan’ın arkadaş grubuyla alışverişe gelen Buse Varol, kendisini görüntüleyen muhabirleri görünce gerildi. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Varol’a, Alişan’ın erkek arkadaşları adeta korumalık yaptı.

MUHABİRLERİN GÖRÜNTÜ ALMALARINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

Kameraları engellemeye çalışan ve elleriyle basın mensuplarının önünü kapatan arkadaşlarına, bir destek de Buse Varol’dan geldi. Varol da müdahalede bulunarak, muhabirlerin görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

buse

Yaşanan gerginlik sonrası alışveriş turunu yarıda kesen Buse Varol ve arkadaşları, hızlıca otoparka giderek, çıkış yaptı. Buse Varol’un parmağındaki alyansının önceki gün yaptığı AVM turunda olmaması dikkat çekti.

ALİŞAN’DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Günlerdir evliliğiyle ilgili gündemden düşmeyen Alişan, sonunda isyan etti.

Alişan boşanma haberlerini yalanladı. “Dilekçeler verilmiş..Kararlar alınmış..Yok o haklıymış,yok bu haklıymış..Kardeş kaybetmenin acısını yaşarken, daha yeni yeni toparlanmaya çalışırken, hergün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı,yeğenlerimi ne olur rahat bırakın..Her ailede yaşanabilecek şeyler bunlar..Biz bir karar verirsek açıklarız söyleriz..Ama bizim adımıza karar vermeyin lütfen..Ne olur artık senaryolar üretmeyin yorum yapmayın, bizi bize bırakın..Kararı biz verelim..Sonra ne isterseniz konusursunuz yorum yaparsınız..”

Alişan ve Buse Varol çiftine yakın kaynaklardan edinilen bilgilere çift boşanma kararı aldı. Gizlilik içinde yasal işlemleri başlatan çift, haberin duyulmaması için olabildiğince özen gösterse de çifte yakın kaynaklar boşanmayı doğruladı.

ÖNCESİNDE NELER OLDU?

Alişan ile oyuncu Buse Varol 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında oğulları Burak dünyaya geldi. Sosyal medya paylaşımları ile birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren ikili, ikinci çocukları Eliz’i 2021 yılında kucaklarına aldı. Ünlü çiftin kızları Eliz, bir yaşına girdi. Güzel oyuncu, kızı için İstanbul’un en lüks otellerinden birinde doğum günü partisi verdi.

Partiye Alişan’ın katılmaması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü çift, ardından kızlarının doğum gününü çeşitli karelerle kutladı. Ayrılık iddialarını destekler paylaşımlar yapan ünlü çiftten ilk açıklama geldi.

Alişan, “Erkeklerin katılmadığı bir partiydi o yüzden gitmedim” derken Varol ise “Suzan anne ile bir sorunumuz yok. Beni kimse eve davet etmedi” dedi.

BUSE VAROL FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Çift hakkındaki ilk dedikodu Buse Varol’un Instagram sayfasından Alişan ile yer aldığı fotoğrafları kaldırmasıyla gündeme geldi. Ardından Buse Varol “Yeniden bir diziyle anlaştım. Setlere geri dönüyorum, inşallah aralık ayında yeni projeye başlayacağım. bundan kaynaklı Instagram’ım da bir temizlik yaptım. Sadece kendi fotoğraflarım olsun ve işle ilgili şeyler paylaşayım diye fotoğrafların bazılarını sildim” dedi.

BUSE VAROL: EVDEKİ PARTİYE DAVET EDİLMEDİM

Alişan ve ailesinin evde düzenlediği doğum günü partisine katılmayan Buse Varol ise sunuculara gönderdiği mesajda “Eliz’in oteldeki doğum gününü Alişan organize etti. Selçuk’un eşi Merve de gelecekti. Son anda istemediler saygı duyuyorum. Ne Merve’yi ne de kızları asla sorun konusu yapmadım. Suzan anne ile bir sorunumuz yok. Her şeyin üzerine yemin ederim. Beni kimse eve davet etmedi. Ben asla böyle bir kız değilim, hepsinin acısına saygı duyuyorum ama Eliz asla bir daha 1 yaşına giremeyecek” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir