Yaşam

Rasim Öztekin’in adı yaşadığı sokağa verildi

Geçen yıl tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sanatçı Rasim Öztekin’in adı uzun yıllardır yaşadığı Ayvalık Cunda’daki bir sokağa verildi.

“Geniş Aile”, “Seksenler”, “G.O.R.A” ve “Düğün Dernek” gibi birbirinden başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Rasim Öztekin, geçtiğimiz yıl geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan usta oyuncunun adı uzun yıllar yaşadığı Ayvalık Cunda’da bir sokağa verildi.

Rasim Öztekin

62 yaşında yaşamını yitiren ünlü oyuncunun eşi Esra Öztekin, bu durum üzerine çok gurur duyduğunu söyleyerek sokağın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Rasim Öztekin

“ONUN İSMİ YAŞADIĞI SOKAKTA YAŞAYACAK”

“Hem çok mutlu oldum hem çok duygulandım.” diyen Esra Öztekin, “Sevdiğim adamın ismi Ayvalık Cunda’ya ilk gittiğinde yıllarca yaşadığı sokağa verildi. Artık, onun ismi Cunda’da Rasim Öztekin Sokağı’nda yaşayacak. Bu güzel düşünce ve girişimleri için Cunda Adası ve Ayvalık sakinlerine ve Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’e teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 

Rasim Öztekin ve eşi Esra Öztekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir