Yaşam

Müge Anlı’da düğüm çözüldü! 5 aydır kayıp olan Dursun Zehir cinayete kurban gitti

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümüne 5 aydır kayıp olan 71 yaşındaki Dursun Zehir olayı damga vurdu. Torunu Kerim Bekar’ın şüpheli olduğu kayıp olayında Zehir’in öldürüldüğü ortaya çıktı.

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkıyor. İzleyenleri ekran başına toplayan programın yeni bölümünde akılalmaz bir olay yaşandı.

Müge Anlı Dursun Zehir

Rize’de 5 ay önce kaybolan 71 yaşındaki Dursun Zehir’in bulunması için ailesi Müge Anlı’ya başvurmuştu. En son yürüyüş yaparken kameralara yansıyan Zehir olayında sona gelindi. Dursun Zehir’in torunu Kerim Bekar’ın baş şüpheli olduğu olayda, yapılan araştırmalar sonucu Ankara’da yaşayan E.G ve Y.Ş isimli kişilerin olayda parmağı olduğu ortaya çıktı.

Dursun Zehir

Torun Kerim Bekar’ın telefon kayıtlarından sonra çözülen düğümde şüpheliler birbirini suçlamaya başladı. Cinayetin itirafçısı olan Y.Ş., ifade işlemeleri sırasında; Dursun Zehir’in güvenlik kamerasına takıldığı son yerin yakınındaki bir parkta oturduklarını, Zehir’in yanlarına geldiğini, E.G.nin o sırada kendisini arayan kişiye “paketi aldım” şeklinde konuştuğunu söyledi. Ardından birlikte sahildeki kayalıklara giderek E.G.’nin Dursun Zehir’in kafasına taşla vurarak öldürdüğünü ve Kız Kalesi sahiline birlikte gömdüklerini ifade etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

E.G. ise verdiği ifadede olayın gerçekleştiği gün Y.Ş.’nin 11.00 sıralarında evden tek başına ayrıldığını, aynı gün saat 16.00-16.30 gibi telaşlı bir şekilde eve döndüğünü söyleyerek Dursun Zehir’i Y.Ş.’yi öldürdüğünü ileri sürdü. 

Kerim Bekar

Cinayet itirafı karşısında şaşıran torun Kerim Bekar ise önce şüphelileri tanımadığını söylese de itiraf etmek zorunda kaldı. Şüphelilerden Y.Ş.’yi internet kafeden; E.G. ise kumardan tanıdığını söyleyen Bekar,  İstanbul’da kaldığı otelde gözaltına alındı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Kerim Bekar

DAHA ÖNCE NE OLMUŞTU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert

5 aydır kayıp olan 71 yaşındaki Dursun Zehir‘i arayan ailesi Müge Anlı’dan yardım istedi. Trabzon- Rize yolu arasında yürüyüşe çıkan Zehir’in kaybolmasının ardından torunu Kerim Bekar şüpheliler arasında gösterildi. Kumar bağımlısı olduğu iddia edilen Kerim Bekar’ın dedesini para için sıkıştırdığı iddia edildi. 

Dursun Zehir Müge Anlı

Ayrıca Kerim Bey’in dedesi Dursun Zehir’i öldürerek su kuyusuna atabileceği de iddialar arasındaydı. Yaşananların ardından sessizliğini bozan Kerim Bekar’ın “En son dedemin evine anahtarla girmiş olabilirim.” ifadelerini kullandı. 

Dedesinin evine ne zaman ve nasıl gittiğini hatırlamadığını söyleyen Kerim, “Annemin anahtarını almış olabilirim” deyince Müge Anlı çileden çıktı. Bekar, Anlı’nın “Gizlice mi aldın?” sorusuna “Evet” dedi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dursun Zehir kayboldu

Dursun Zehir’in kaybolmasının üzerine telefonunun başka bir şehirden sinyal vermesi öldürüldüğü şüphelerini arttırırken komşuların şikayetiyle Fatma Bekar canlı yayında ekipler tarafından alındı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Fatma Bekar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir