Yaşam

Müge Anlı çileden çıktı! Kayıp olan Dursun Zehir’i torunu mu öldürdü?

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümüne 5 aydır kayıp olan 71 yaşındaki Dursun Zehir olayı damga vurdu. Torunu Kerim Bekar’ın şüpheli olduğu kayıp olayında Müge Anlı öfkeden deliye döndü.

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkıyor. İzleyenleri ekran başına toplayan programın yeni bölümünde akılalmaz bir olay yaşandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

5 aydır kayıp olan 71 yaşındaki Dursun Zehir‘i arayan ailesi Müge Anlı’dan yardım istedi. Trabzon- Rize yolu arasında yürüyüşe çıkan Zehir’in kaybolmasının ardından torunu Kerim Bekar şüpheliler arasında gösterildi. Kumar bağımlısı olduğu iddia edilen Kerim Bekar’ın dedesini para için sıkıştırdığı iddia edildi. 

Dursun Zehir Müge Anlı

Ayrıca Kerim Bey’in dedesi Dursun Zehir’i öldürerek su kuyusuna atabileceği de iddialar arasındaydı. Yaşananların ardından sessizliğini bozan Kerim Bekar’ın “En son dedemin evine anahtarla girmiş olabilirim.” ifadelerini kullandı. 

Dedesinin evine ne zaman ve nasıl gittiğini hatırlamadığını söyleyen Kerim, “Annemin anahtarını almış olabilirim” deyince Müge Anlı çileden çıktı. Bekar, Anlı’nın “Gizlice mi aldın?” sorusuna “Evet” dedi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dursun Zehir kayboldu

Dursun Zehir’in kaybolmasının üzerine telefonunun başka bir şehirden sinyal vermesi öldürüldüğü şüphelerini arttırırken komşuların şikayetiyle Fatma Bekar canlı yayında ekipler tarafından alındı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Fatma Bekar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir