Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ’dan heyecanlandıran proje! Yakamoz S245’ten ilk tanıtım fragmanı

Dijital bir platformda başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin üstleneceği ‘Yakamoz S245’ dizisinden ilk kareler paylaşıldı. Projenin tanımını ses kaydıyla paylaşan platform, dizinin bekleyenlerle buluşacağı tarihi açıkladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Uzun süredir ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ, dijital bir platformda bomba gibi projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tatlıtuğ’un, başrolünü başarılı oyuncu Özge Özpirinçci ile paylaştığı ‘Yakamoz S245’ dizisinin ilk sezon çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanmıştı.

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Netflix, OGM Medya imzalı ‘Yakamoz S245’ dizisi için oldukça gizemli ve merak uyandıran bir tanıtım yayınlandı. Yalnızca ses kaydıyla tanıtımı yapılan dizinin yayın tarihi 20 Nisan olarak belirlendi. 

Kıvanç Tatlıtuğ

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN TANITIMI

Özge Özpirinçci

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik’in oturduğu başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ’un ve Özge Özpirinçci‘nin paylaştığı dizide Ecem Uzun, Meriç Aral, Ertan Saban, Onur Ünsal, Ece Çeşmioğlu, Ersin Arıcı, Jerry Hoffmann, Güven Murat Akpınar gibi başarılı isimler de yer alıyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ yeni projeyle geliyor

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN KONUSU

Yakın zamanda izleyiciyle buluşacak olan dizide: Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi veriyor.

Kıvanç Tatlıtuğun projesinden ilk kareler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir