Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ’dan heyecanlandıran proje! İlk kareler paylaşıldı

Dijital bir platformda başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin üstleneceği ‘Yakamoz S245’ dizisinden ilk kareler paylaşıldı. Projenin tanımını ses kaydıyla paylaşan platform, dizinin bekleyenlerle buluşacağı tarihi açıkladı.

Uzun süredir ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ, dijital bir platformda bomba gibi projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tatlıtuğ’un, başrolünü başarılı oyuncu Özge Özpirinçci ile paylaştığı ‘Yakamoz S245’ dizisinin ilk sezon çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Dijital bir platformda yayınlanacak olan ‘Yakamoz S245’ dizisi için oldukça gizemli ve merak uyandıran bir tanıtım yayınlandı. Yalnızca ses kaydıyla tanıtımı yapılan dizinin yayın tarihi 20 Haziran olarak belirlendi. 

Özge Özpirinçci

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik’in oturduğu başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ’un ve Özge Özpirinçci‘nin paylaştığı dizide Ecem Uzun, Meriç Aral, Ertan Saban, Onur Ünsal, Ece Çeşmioğlu, Ersin Arıcı, Jerry Hoffmann, Güven Murat Akpınar gibi başarılı isimler de yer alıyor. 

Yakamoz S245 dizisinden ilk kareler

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN KONUSU

Yakın zamanda izleyiciyle buluşacak olan dizide: Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir