Yaşam

Emine Erdoğan’dan ‘Nadir Eserler’e anlamlı ziyaret!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Belçika Kraliyet Kütüphanesi’ni ziyaret etti! Erdoğan ziyarette çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından vatandaşlarla paylaştı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Türk ve Osmanlı eserlerinin de yer aldığı Belçika Kraliyet Kütüphanesi‘ni ziyaret etti. Kütüphanenin ‘Nadir Eserler’ bölümüne büyük ilgi gösteren Emine Erdoğan ziyaretinde çekildiği fotoğrafları Twitter hesabından vatandaşlarla paylaştı.

Emine Erdoğan

“NADİR ESERLE BÖLÜMÜNÜ ZİYARET ETTİK”

Osmanlı Devleti’nin Belçika’yı tanıma belgesinin replikasını, Türk kültürünü anlatan çeşitli eserlerle birlikte kütüphaneye hediye ettiklerini aktaran Emine Erdoğan şu sözlere yer verdi:

Emine Erdoğan Belçika Kraliyet Kütüphanesini ziyaret etti

“Türk ve Osmanlı eserlerinin de yer aldığı Belçika Kraliyet Kütüphanesi’nin “Nadir Eserler” bölümünü ziyaret ettik. Osmanlı Devleti’nin Belçika’yı tanıma belgesinin replikasını, Türk kültürünü anlatan çeşitli eserlerle birlikte kütüphaneye hediye ettik”

Emine Erdoğandan anlamlı ziyaret

Kütüphanede Türk vatandaşları için sesli rehberin en yakın zamanda uygulamaya geçeceğini ümit ettiğini söyleyen Erdoğan, Kütüphanedeki Türk ve Osmanlı eserlerinin sayısının artacağını bildirdi.

Emine Erdoğandan ziyaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir