Yaşam

Selami Şahin’den şaşırtan itiraf: Özledim’i eşime yazdım!

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Selami Şahin, geçtiğimiz günlerde “Fatih Altaylı ile Bire Bir” programına konuk oldu. Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan ünlü sanatçı unutulmaz şarkısı Özledim’in hikayesini anlattı.

“Ben Bir Tek Kadın Sevdim”, “Seninle Başım Dertte”, “Tanımam Senden Başka” ve “Özledim” gibi parçalarla adından söz ettiren şarkıcı Selami Şahin, önceki gün “Fatih Altaylı ile Bire Bir” programının konuğu oldu. 

Selami Şahin

Müzik kariyeri hakkında açıklamalarda bulunan Şahin, “Benim 350 tane bestem var, 150’si hit… Türkiye’de şarkımı okumayan kalmadı. Benden beste isteyen şarkıcıya her türlü beste yapabiliyorum. Roman havasından, karadeniz havasına kadar… Opera isteseler onu da yapabiliyorum, yani o havaya girebiliyorum.” ifadelerini kullandı.

Selami Şahin “Fatih Altaylı ile Bire Bir”

“ÖZLEDİM’İ EŞİME YAZDIM”

Yılların unutulmaz parçası Özledim’i seslendiren usta sanatçı, fenomen şarkıyı aslında eşine yazdığını şu sözlerle açıkladı:

“Silivri’de bir konser var. Sahneden in, çorbanı iç, giyin, yol, gel, saat 04:30. Zile basıyorum kapıyı açmıyor. Bir süre sonra kapıyı açtı, ‘Neredeydin? Orada kalsaydın’ dedi. Sabah uyandım, baktım yanımda yok. Yatağın başında hep kağıt-kalem bulundururum. Sonra ‘Özledim’i yazdım. Sonra ‘kime yazdıysan ona oku’ dedi. Sözleri okuduktan sonra ‘affettim’ dedi. ‘Karıcım işte geç kalmanın faydaları bunlar’ dedim. ‘Başımın Tatlı Belası’ ve ‘Akşam Olmadan Gel’ şarkısını da eşime yazdım. ‘Tapılacaksın Kadınsın’ şarkısını da anneme yazmıştım.”

Selami ve Didem Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir