Yaşam

Bülent Ersoy kumaş alışverişine çıktı! Servet ödedi

Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda modacısı Gülşah Saraçoğlu ile kumaş alışverişine çıktı. İlginç kıyafet ve takı tercihleriyle tanınan Ersoy, servet değerinde yaptığı alışverişle dudak uçuklattı.

Geçtiğimiz aylarda yanındaki ekibin sahte PCR testinin sonucu nedeniyle yurt dışında mahsur kalarak gündeme gelen Bülent Ersoy, bu kez de Nişantaşı’nda bir mağazada harcadığı parayla herkesi şaşkına çevirdi. Konserleri öncesi tasarım kıyafetleri için kumaş seçen ünlü isme, 3 saat alışverişinde Cenk Tezer ve Gülşah Saraçoğlu eşlik etti.

Bülent Ersoy

3 SAATTE 250 BİN TL HARCADI

Cenk Tezer’in yönlendirmeleriyle 3 saat içerisinde alışverişini tamamlayan ve bir çok kıyafet tasarlatmak için tam 200 metre kumaş satın alan ünlü ismin mağazaya yaklaşık 250 bin lira ödediği öğrenildi. 

Ünlü isim servet harcadı

“İHTİŞAMI YANSITAN DESENLER YENİDEN MODA OLUYOR”

Tezer, “Geometrik blok, sıra dışı canlı renk kombinleriyle lüks ve ihtişamı yansıtan desenler tekrardan sürdürülebilir modaya dahil oluyor. Hem kült hem de bir o kadar zamansız moda olan bu desenleri sadece bu yaz değil tüm zamanlar görebileceğimiz anlamına geliyor” şeklinde konuştu.

Bülent Ersoy kumaş alışverişinde 250 bin tl harcadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir