Yaşam

Yağmur Tanrısevdi: Yeni projeler için görüşüyorum

Başrollerini Gökhan Alkan ile paylaştığı Süreç Film imzalı ‘Kalp Yarası’ dizisinin sona ermesiyle Hatay’dan İstanbul’a dönüş yapan başarı oyuncu Yağmur Tanrısevdi geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı.

‘Güneşi Beklerken’, ‘İki Yalancı’ gibi yapımlarda rol alan Yağmur Tanrısevdi, çekimlerinin Hatay’da olduğu son yer aldığı ‘Kalp Yarası’ dizisinin final yapmasıyla İstanbul’da dönüş yaptı. Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü oyuncu, basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı.

Yağmur Tanrısevdi

“9 AYDIR HATAY’DA YAŞIYORDUM”

Dizi için 9 aydır Hatay’da yaşadığını söyleyen ünlü oyuncu Tanrısevdi, “Rol aldığım dizi bitti, güzel bir işti. Dokuz aydır Hatay’da yaşıyordum, ben de yeni geldim İstanbul’a. Planlıydı bitmesi tabi üzgünüm, oyuncu arkadaşlarımla vedalaşmak üzdü. Hatay’ı çok sevdik. Çok güzeldi orada yaşam. Tatillerde bile İstanbul’a gelmeden orada vakit geçiriyordum. Hatay’ın yemekleri çok güzeldi, tavsiye ederim. Yine bir proje olursa giderim” ifadelerini kullandı.

Yağmur Tanrısevdi dönem projesi istediğini söyledi

“DÖNEM İŞİNDE YER ALMAK İSTERİM”

Yeni projeler için senaryolar okuduğunu söyleyen Tanrısevdi netleşen bir iş olmadığı için açıklama yapmaktan çekindiği dile getirdi. Dönem işi yapmak istediğini belirten oyuncu, “Yeni projeler için görüşmelerimiz var ama şu an netleşmedi. Dönem işi hiç deneyimlemedim. Neden olmasın?” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir