Yaşam

Küçük yıldız Beren Gökyıldız yurtdışına açılıyor!

2016 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Anne’ dizisiyle izleyiciye duygulu anlar yaşatan televizyonun küçük yıldızı Beren Gökyıldız yeni bir proje için uluslararası anlaşmaya imza attı.

‘Kocamın Ailesi’, ‘Anne’, ‘Bizim Hikaye’, ‘Kızım’ gibi başarılı yapımlarda rol alarak sergilediği oyunculuğuyla hafızalarda yer eden 12 yaşındaki Beren Gökyıldız, bomba gibi bir projeyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Gökyıldız, Kanadalı yazar Lucy Maud Montgomery’nin ‘Anne Of Green Gables’ adlı kitabından uyarlanan ‘Yeşil Vadi’nin Kızı’ (The Girl Of The Green Valley) dizisinde yer alacak.

Beren Gökyıldız

YEŞİL VADİ’NİN KIZI DİZİSİNİN KADROOSU

 Dijital bir platformda yayınlanan Anne Of Green Gables adlı dizi ‘Yeşil Vadi’nin Kızı’ ismiyle Türkiye’ye uyarlanıyor. 45’er dakikalık 120 bölüm olarak çekilmesi planlanan dizi Yeşil Yapım adına Özkan İpek’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunu  Murat Şenöy ile Çağıl Nurhak Aydoğdu paylaşıyor. Dizinin başrolünde, geçtiğimiz yıllarda sergilediği başarılı oyunculuğuyla hafızalara kazınan küçük yıldız Beren Gökyıldız yer alacak. İzleyiciyle buluşmak için hazırlıklarına tüm hız devam eden dize yer alacak diğer isimlerin yakın zaman açıklanacağı bekleniyor.

Beren Gökyıldızdan yeni bir proje

YEŞİL VADİ’NİN KIZI DİZİSİNİN KONUSU

Orijinal dizinin konusuna göre; Anne Shirley, anne ve babasının ölümü sonrasında kimsesiz kalan bir kızdır. Hayatına bir yön vermeye çalışan küçük kız, yaşadığı tatsızlıklardan sonra evlenmemiş yaşlı bir kadın ve onun erkek kardeşi ile birlikte yaşamaya başlar. Green Gables kasabasındaki yeni hayatına alışmaya çalışan Anne, sevgi dolu kalbi ve zekası ile karşısına çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir