Yaşam

Hakan Ural İBB’nin ağaç katliamına sessiz kalan sanatçılara ateş püskürdü!

İBB’nin Beşiktaş’ta 112 adet çınar ağacını kesmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Hakan Ural, konuya sessiz kalan sanatçılara sert tepki gösterdi. Ural, “Bunlar militan” sözleriyle kalan sanatçılara ateş püskürdü.

Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş Çırağan Caddesi üzerindeki 112 çınar ağacı kesen İBB, ‘bir mantarın yol açtığı kanser hastalığı’ gerekçesini bildirerek sosyal medya gündeminde bomba etkisi oluşturmuştu. Konuyla ilgili sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile beraber yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında konuşan Hakan Ural, İBB’nin 112 ağacı katletmesini eleştirerek bu konuya sessiz kalan sanatçılara da sert tepki gösterdi. 

Hakan Uraldan ssiz kalan sanatçılara sert tepki

“BUNLAR MİLİTAN”

Ural konu hakkındaki, “Doğa ağaç seveniyiz diye kıyameti kopartanlar yalandan bazı sanatçılar var. Bunların hepsinin ne kadar boş olduğu, ne kadar samimiyetsiz olduğu buram buram samimiyetsizlik koktuğunu anlamış olduk. Sözde yalandan en ufak bir konuda ‘burada ağaçlar kesiliyor, burada bilmem ne oldu’ diyenlerin gıkı çıkmıyor. Bunlar fanatik ideoloji sahibinden daha militan. Bunu bile söyleyecek kadar dürüst ve cesur değiller. O kadar işleri boş. Ne oldu? Bir gık etseydiniz bari. Bunların samimiyetsizliği çıktığı için müthiş mesut oldum. Bunlara çentiği attım. Bunların işi gücü işgüzarlık. Ben onların ismini biliyorum, cismini biliyorum. Kim olduklarını biliyorum” şeklinde konuştu.

ibb çırağan caddesindeki ağaçlara kıydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir