Yaşam

Annesini kaybeden şarkıcı Linet paylaşımıyla sevenlerini duygulandırdı!

Geçtiğimiz günlerde annesi Leyla Özgecan’ın acı haberiyle sarsılan şarkıcı Linet, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı.

19 Mart akşamı annesi Leyla Özgecan‘ı kaybeden şarkıcı Linet, acı haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu. Annesinin kaybıyla zor günler geçiren ünlü sanatçı Instagram hesabından annesiyle çekildiği kareleri paylaşarak “Güzel annemin kaybını, derin acımı paylaşan, arayan herkese teşekkür ederim. Acım tarifsiz, anne aşkı, varlığı hayatta tek bir kere… Cennet kokulu annem” ifadelerini kullandı. Sevenlerini duygulandıran Linet’ destek mesajları yağdı.

Linet ve annesi Leyla Özgecan

NE OLMUŞTU?

Son dönemlerde yaptığı her hareketle gündem olan şarkıcı Linet‘in annesi Leyla Özgecan dün hayatını kaybetti. Annesinin acı haberiyle sarsılan ünlü sanatçı, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu. 

Linet ve annesi

“HER ŞEY İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN”

Annesiyle çekildiği karelerini sosyal medya hesabından paylaşan Linet, fotoğrafın altına “Canım annem, hocam Leyla Özgecan Hakk’ın rahmetine bugün ulaştı. Seninle bu hayat yolculuğunda paylaştığım her şey için şükürler olsun. Yol arkadaşım, yolun ışıkla olsun canım annem…” notunu düştü. Ünlü sanatçının paylaşımının ardından hayranları ve birçok ünlü isim başsağlığı mesajları yazmayı ihmal etmedi.

Linet ve annesi Leyla Özgecan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir