Yaşam

A Business Proposal dizisinin yıldız oyuncusu Kim Se Jeong koronavirüs oldu

Şarkıcı olarak başladığı meslek hayatına oyunculukla devam eden Kim Se Jeong şimdilerde Ahn Hyo Seop ile beraber A Business Proposal dizisiyle ekranlara geldi. Oyunculuk başarısını kanıtlayan Kim Se’den kötü haber geldi. Genç oyuncu koronavirüse yakalandı.

25 yaşındaki genç oyuncu  Kim Se Jeong, Lee Min Ho’nun başrolünde olduğu 12 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan The Legend of the Blue Sea dizisi için “If Only” adlı OST’u seslendirmişti.

kim se jeong koronavirüs oldu

Adını dizi müzikleri yaparak duyuran Kim Se, ilk kez kamera karşısına geçti. Ahn Hyo Seop ile A Business Proposal’da oynayan oyuncu, önceki gün dizinin 8. bölümü yayınlandığı zamanda korona olduğu öğrenildi.

ahn hyo ile A business proposal da oynuyor

KORONA TESTİ POZİTİF!

Kalabalık bir ekiple çalışan Kim Se, ardından diğer herkese test yapıldığı Ahn Hyo’nun da tedbir amaçlı karantinaya alındığı öğrenildi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Kim Se’nin yüksek ateş şikayeti için gözetim altında tutulduğu iddia edildi. Oyuncunun tüm etkinlikleri durduruldu.

kim se jeong korona oldu

HAYRAN BULUŞMASI İPTAL!

Hayran buluşması için düzenlenen Sejeong’s Sesang Diary da 26 Mart’ta gerçekleşecekti ancak yapım şirketi sosyal medyadan  “Merhaba, Jellyfish Entertainment. Bugün 22 Mart’ta sanatçı Kim Se jeong’un PCR testi ile Covid-19 için pozitif çıktı” açıklamasında bulundu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir