Yaşam

Şükran Ovalı da estetik harikası çıktı!

Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dillere destan olan Şükran Ovalı hayranlarını şoke etti. Ünlü oyuncunun eski hali sosyal medyayı ikiye böldü. Ovalı’nın estetik güzeli olduğu söylentileri magazin gündeminde bomba etkisi oluşturdu.

‘Şeref Meselesi’, ‘Ekşi Elmalar’, ‘Şeref Bey’ gibi başarılı projelerde yer alan oyuncu Şükran Ovalı bir süredir ekranlardan uzak olurken şimdilerde Yargı dizisinde Savcı Derya karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Ünlü futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında dünyaevine giren Şükran Ovalı, oyunculuğu kadar güzelliğiyle de gündemden düşmezken sosyal medyada aktif olan ünlü oyuncu Ovalı’nın yıllar içindeki değişimi dikkatlerden kaçmadı. Ovalı son zamanlarda estetik iddialarıyla sosyal medya kullanıcılarının radarından kaçamadı.

Şükran Ovalı Yargı dizisinde oynuyor

ESTETİK GÜZELİYMİŞ!

Başarılı futbolcu Caner Erkin‘le 2017 yılında dünyaevine giren Ovalı, 2018 yılında kızı Mihran Ela‘yı kucağına alarak annelik duygusuna tattı.

Şükran Ovalı kızı Mihran Ela

Sergilediği başarılı oyunculuğuyla ve güzelliğiyle gözlerden düşmeyen 36 yaşındaki ünlü isim Ovalı’nın yıllar içindeki değişimi sık sık gündeme gelirken, estetik güzeli olduğu söylentileri sosyal medyada bomba etkisi oluşturdu.

Şükran Ovalı da estetik güzeli

ŞÜKRAN OVALI’NIN ESTETİKTEN ÖNCEKİ HALİ!

Ünlü ismin yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmazken, estetik iddialarını duyan hayranları Ovalı’nın sosyal medya hesabını didik didik etti.

şükran ovalının estetikten önceki hali

estetik öncesi ve sonrası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir