Yaşam

Fenomenliğe soyunan Mustafa Sarıgül esnafı tokatladı!

Sosyal medyada fenomen olan siyasetçi Mustafa Sarıgül son zamanlarda paylaştığı videolarla gündeme gelmeye devam ediyor. Önüne geleni tokatlayan Sarıgül tüp, akaryakıt pompasından sonra esnafı hedef aldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Son zamanlarda gençlerin yoğun ilgi gösterdiği sosyal medya fenomenliğine soyunan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül daha önce paylaştığı videolarında tüp, akaryakıt pompası ve buzdolabını tokatladıktan sonra hızına hız kattı. Videolarıyla sosyal medya gündeminde bomba etkisi oluşturan siyasetçi Sarıgül bu sefer de esnafı tokatladı. Neye uğradığını şaşıran esnaf tepkisiz kaldı. Sarıgül ziyaret ettiği esnafa akıl almaz bir hatıra bıraktı.

Mustafa Sarıgül tüpü tokatladı

ESNAFA 50 BİN TL HATIRA BIRAKTI!

Ziyaret ettiği esnafa hatıra olarak 50 bin TL bırakmasıyla görenleri şaşkına uğrattı. Sarıgül, olay hakkında “Başkanım bana gelmişti şu tarihte. Ve bununla inşallah başbakanlığa geleceksin. Ama sana tavsiyem şu evlat, üç tane güç var. Siyasi güç, ekonomik güç ve toplumsal çevre gücü. Siyasi gücün yoksa ne uzar ne kısalırsın. Çok yakışıklısınız, dirayetlisin, iyi de bir insansın ama gir bir partiye mücadeleni ver ve çok yükselebilirsin. Evet diyeceksin ki ben burada esnafım, esnaflığa devam ediyorum ama onun dışında buraları yönetmek istiyorum. Gelecekte Ayaş’ın belediye başkanı sen olabilirsin” şeklinde konuştu.

Mustafa Sarıgül esnafı tokatladı

Sarıgül bu sözlerinin ardından hızını alamadı ve esnafın omzuna sert bir tokat atarak, “Bu heyecanı sende görüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir