Yaşam

Esra Erol’da zihinsel engelli 19 yaşındaki Fatma’ya annesi Melahat Oruç yalvardı!

Ekranların fenomen programı Esra Erol’da daha önce yaşadıklarıyla gündemden düşmeyen Fatma ve anne Melahat Oruç arasındaki diyalog herkesi şaşırttı. Kızına geri dön çağrısı yapan Melahat Hanım, “Ağlama dik dur. Ağlama kızım seni çok seviyorum” dedi.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Esra Erol’da her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla gündemi belirliyor. Daha önce yaşadıklarıyla yürekleri burkan Fatma, geçtiğimiz gün yeniden Esra Erol’a katılarak anlattıklarıyla izleyenleri şaşkına çevirdi. 

Esra Erol Fatma

Kuması ve eşiyle aynı evde yaşayan Fatma, Ahmet ve Ahmet’in annesi tarafından şiddet görmüş ve saçları kısacık kesilmişti. Kızı için endişelenen Melahat Oruç, Esra Erol’a katılarak kızının Ahmet’ten gördüğü şiddet nedeniyle bebeğini kaybettiğini ifade etti. 

Esra Erol

İddiaların ardından canlı yayına katılan Fatma’yı gören annesi gözyaşlarına hakim olamayarak “Ağlama dik dur. Ağlama kızım seni çok seviyorum” dedi. Fatma ise, “Evime dönmek istemiyorum. Benim kanamam olduğu için hastaneye gittim. Hastanede kalmam gerekiyordu ama kalmadım. Bebeği düşürmedim. Annem yüzünden yuvam yıkılıyor. Ahmet hapiste ne zaman çıkacağı da belli değil. Ben, kayınvalidem, İbrahim’in iki çocuğuyla yaşıyoruz bu evde. Ben kayınvalidemle çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Esra Erol

Kızının söyledikleri üzerine çılgına dönen anne Melahat Hanım ise “Kızım neden sokaklarda dileniyorsun? Seni onların elinden kurtaracağım” dedi. 

Esra Erol Fatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir