Yaşam

Berfu Yenenler’den Demet Akalın’ı ti’ye aldı!

Şarkıcı Demet Akalın sosyal medyadan komedyen Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in videosunu yayınlayan bir sayfaya “Sıfır komikler, nasıl gülebiliyorsun? Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ayy…” yorumunu yazmıştı. Akalın’ın sözlerine Berfu Yenenler’den olay yanıt geldi.

Geçtiğimiz günlerde bir Instagram sayfası, Eser-Berfu Yenenler çiftinin eğlenceli bir videosunu, “Gülmekten sandalyeden düştüm.” notuyla yayınlamıştı. Şarkıcı Demet Akalın da paylaşıma “Sıfır komikler, nasıl gülebiliyorsun? Hele bu zorla gündemde kalayım çabası ayy…” yorumunu yaptı.

Sosyal medyada söylediği sözlerle gündemden düşmeyen Demet Akalın bu defa Berfu Yenenler’i kızdırdı. Yenenler, Demet Akalın’ın kendisi ve eşi için yazdığı mesaja Instagram hesabından yaptığı paylaşımla karşılık verdi.

‘BUHARLI ÜTÜ’ GÖNDERMESİ

Berfu Yenenler, sosyal medyadan Akalın’ın ‘buharlı ütü’ paylaşımını ti’ye alan bir mesaj yayınladı. Yenenler, ‘Use it (Kullan)’ yazan beyin şeklindeki lambadan 10 adet sipariş verip “Arkdslr yhaaa sikayet edicem önce 127 liraydı sonra 254 lira oldu sonra 381 lira olduu sonra 508 lira olduuu bunu kullanmayan insanları nereye sikayet ediyorus?” notuyla Akalın’a göndermede bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir