Yaşam

Survivor All Star 20 Mart elenen isim kim? En az SMS alan yarışmacı…

Survivor’da elenen yarışmacı, Survivor 2022 All Star’ın yeni bölümünün ardından netlik kazandı. Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadele ettiği yarışmada dokunulmazlık oyununu kazanan takım da belli oldu.

Survivor All Star 2022’de oldukça heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. Geçen hafta yapılan büyük oylama sonuçlarına göre SMS sıralamasına göre Survivor elenen yarışmacı belli olurken dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele veren Gönüllüler ve Ünlüler arasında kazanan da belirlendi.

Survivor dokunulmazlık oyununun ilk yarışması kadınlar arasında yapıldı. Kadınlar turunu Ünlülüler takımının kazanmasıyla Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Erkekler turunu ise Gönüllüler takımının kazanmasıyla 1-1’lik eşitlik yaşandı. Best Of’a (En iyilere) kalan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, haftanın ilk eleme adayını belirlemek için ada konseyine çıktı. Konseyde yapılan oylamanın sonucunda Ünlüler takımından eleme adayı olarak seçilen isim Mert oldu.   

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımının kazanmasının ardından yapılan konseyda ise 2. eleme adayı belli oldu. Survivor’da 2. eleme Ünlüler takımından Barış Murat Yağcı oldu.

Bugün yaşanan eleme konseyinin ardından 3. eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu. 4. eleme adayı ise Avatar Atakan oldu.

SURVİVOR ALL STAR’DA KİM ELENDİ?

20 Mart Survivor elenen isim Ünlüler takımından Mert Öcal oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir