Yaşam

Serdar Ortaç: Popun kralı benim!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Tarkan’ın yeni çıkan şarkısı hakkında konuşan Serdar Ortaç yanlış anlaşıldığını belirterek, “Her dönemde popun kralıyım” dedi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir YouTube kanalında Tarkan’ın yeni çıkardığı şarkısı hakkındaki söyledikleri sosyal medyada gündem oluşturmuştu. Programda “Şarkı da çok dinlenecek ve üzerinde konuşulacak bir şarkı değil ki! Lay lay lom yaparım, hepimiz yaparız” şeklinde konuşan Ortaç, önceki akşam Maslak’ta bir mekanda sahneye çıkarak hayranlarıyla buluşmasının ardından basın mensuplarının soruları üzerine yanlış anlaşıldığını belirtti.

Serdar Ortaç

“BEN HER DÖNEM POP’UN KRALIYIM”

Konser sonrasında, daha önce konuk olduğu bir YouTube programında yaptığı açıklamalar hakkında basın mensuplarından gelen soruları yanıtlayan Ortaç, “Tarkan, yaşadığımız pandemi ve kötü günlerin geçeceğini dile getirdi. Zaten kendisi de bir açıklama yaptı. Konu yine nereden nerelere geldi. Zaten bir kitle var, ‘Serdar, konuşsa da biz onu nasıl yanlış anlasak, nasıl yerden yere vursak’ diye bekliyor. Yoksa benim Tarkan’ın şarkısına söz söylemek ne haddime?” şeklinde konuştu.

Serdar Ortaç şarkıları

Ardından “Tarkan hayranlarının sizi eleştirme nedeni 90’lı yıllardaki rekabet mi?” sorusuna ünlü isim, “Alakası yok. Ben her dönem pop’un kralıyım. Hâlâ da öyle olduğumu düşünüyorum” ifadeleriyle yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir