Yaşam

Ji Chang Wook aksiyon ve gerilim dolu The Worst Evil dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor!

Aksiyon ve maceranın vazgeçilmez film yönetmeni Han Dong Wook’un yeni projesi olan The Worst Evil’in başrol oyuncusu Ji Chang Wook seçildi. Baram Pictures ve Sanai Pictures yapımcılığında yapılacak olan diziyle Ji Chang’tan uzun zamandır beklenen performans geleceği konuşuluyor.

34 yaşındaki Ji Chang Wook, oyunculuk kariyerine birçok aksiyon dizisiyle başladı. Özellikle The K2 ve Healer ile hafızalara kazınan Ji Chang, son bir kaç projesinde romantik komedi formatında hayranlarının karşısına çıktı.

ji chang wook

Ancak aksiyonda görülmeye alışılan Ji Chang’ın bu tarz projeleri tutmadı. Uzun süredir bir aksiyon projesinde yer alması beklenen oyuncudan mutlu haber nihayet geldi. Geçtiğimiz sene Netflix için kamera karşısına Choi Sung-eun ve Hwang In-youp ile çıkan Ji Chang, ilk defa bir fantastik dizide yer aldı.

fantastik dizi için imajını değiştirdi

Ancak henüz dizi yayın hayatına geçirilmedi. Kim Sung-youn yönetmenliğinde olan  The Sound of Magic adlı dizinin senaryosunu Kim Min Jeong yazdı. Şimdilerde ise yönetmenliğini Han Dong Wook’un yapacağı The Worst Evil’le kamera karşısına geçti. 

ji chang wook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir