Yaşam

Gelin Evi Merve Nur Gür kimdir? Gelin Evi Merve Nur Gür kaç yaşında, nereli?

Gündüz kuşağının sevilen programı Gelin Evi’nin bu haftaki yarışmacısı Merve Nur Gür herkes tarafından merak konusu haline geldi. Peki Merve Nur Gür kimdir? Gelin Evi Merve Nur Gür kimdir? Gelin Evi Merve Nur Gür kaç yaşında? Gelin Evi Merve Nur Gür kaç yaşında, nereli? İşte merak ettiğiniz soruların yanıtı haberimizde…

Show TV ekranlarının sevilen programı Gelin Evi, her hafta birbirinden dikkat çeken yarışmacılarıyla izleyenleri ekran başına topluyor. Ev dekorasyonundan yemek sunumlarına, el emeği çeyizlerden tanışma hikayelerine kadar yorumların yapıldığı yarışmada 5 gelin altın ödülü için kıyasıya mücadele veriyor. 

Gelin Evi

Rengarenk yarışmacıların yer aldığı yarışmanın 21-25 Mart tarihleri haftasındaki konuklar ise izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Özellikle Gelin Evi’nin yeni yarışmacısı Merve Nur Gür haftaya polemiklerle dolu bir başlangıç yaptı.

Gelin Evi Aslı Hünel

GELİN EVİ MERVE NUR GÜR KİMDİR? GELİN EVİ MERVE NUR GELİN KİMDİR?

Sosyal medya fenomeni olan Merve Nur Gür, Gelin Evi yarışma programının yeni bölümünde izleyenlerin dikkatini çekti. Youtube kanalı da olan yeni gelinin sosyal medyada 10 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Gelin Evi Merve Nur Gür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir