Moda

Trençkotlar nasıl giyilir? Trençkot giyme kılavuzu…

Her sezona adapte olmayı başaran trençkotlar tuniklerle, elbiselerle, iki takımlarla ve pileli eteklerle bu sene de kadınların kombinlerinde kolaylık sağlamaya devam ediyor. Geçmişi günümüze taşıyan parçalardan trençkotlar nasıl giyilir? Sizler için trençkot giyme kılavuzu oluşturduk. Tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Her mevsim giyilmeyi çok seven trençkotlar mağaza vitrinlerinden inmeye hiç niyeti yok. Modelleriyle moda düşkünlerinin aklını başından alan trençkotlar kıyafetler arasında ayrım yapmadan kombinlerde kolaylık sağlamaya devam ediyor. Sezonun en trend parçalarıyla bir araya gelmekten mutluluk duyan trençkotlar nasıl giyilir? Sizler için trençkot giyme kılavuzu oluşturduk.

BAHAR TRENÇKOTLARI NASIL GİYİLİR?

  • Maksi trençkotların şıklığı;

Maksi trençkotların şıklığı

Neredeyse ayak bileklerine kadar uzanan maksi trençkotlar kendisi gibi maksi elbiselerle giyildiğinde şıklığını ön planda tutmayı başarır. Bu tarz kombinlere ton sür ton çok yakışsa da elbiseleri trençkotlarla buluşturacaksanız ikonik bir havaya ihtiyacınız olabilir. Tıpkı gölge oyunları gibi turuncu, kırmızı, yeşil gibi canlı renklerle bejin zarafetini birleştirebilirsiniz.

  • Eteklerle eşleşen trençkotların ton sür ton uyumu;

Eteklerle eşleşen trençkotların ton sür ton uyumu

Özellikle tesettürlü kadınların etek gömlek kombinlerinde yakaladıkları ton sür ton stillerine trençkotların havası katılabilir. Trendler listesinden düşmeyen pileli eteklerin geçmişi günümüze taşıyan parçalardan trençkotlarla en iyi uyuma, ton sür tonlarla ulaşılabilir. Neredeyse bir takım görünümü sağlayacak bu tarz kombinler sizi hem ince hem de uzun göstermesinin yanı sıra şıklığınıza elegan bir hava da katacaktır.

  • Monokrom stil takımlarla trençkotlar;

Özel ya da kamu sektöründe bir ofiste çalışıyorsanız yoğun iş temposunda formal takımlar kurtarıcı olmaya devam ediyor. Mesai saatlerinde sizi zor durumda bırakmayacak ikili takımların havasına hava katacak trençkotlar da yakalardan düşmüyor. Baştan aşağı monokrom yani tek renkle veya siyah-beyaz birleşimiyle ekoselerde barınan formal desenleri kombinlerinizde deneyebilirsiniz.

  • Elbiseye dönüşen trençkotlar;

Elbiseye dönüşen trençkotlar

Bileklere kadar uzanmayı seven maksi boy trençkotları elbise formuna sokmak çok kolay. Üzerindeki kuşaklarının yanı sıra kalın kemerlerle tam bir elbise görünümüne bürünen bu vazgeçilmez parçalar, tüm düğmelerini kapattığı zaman ikonik bir elbise havasını alması kaçınılmaz oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir