Yaşam

Masumlar Apartmanı 63. bölümde neler olacak? Safiye’nin tedavisi…

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda sona yaklaşılırken, olaylar tamamen kördüğüm haline gelmeye başladı. Safiye’nin psikolojik sıkıntıları giderek artmaya başlarken, çözüm doktorun eve gelmesinde bulundu. Safiye ile yakından ilgilenmeye çalışan doktor Manolya, sabırlı ve kararlı bir şekilde Safiye’yi tedavi etmeye çalışıyor.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ romanında bahsi geçen Çöp Apartman hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Masumlar Apartmanı 63. bölüm fragmanı ve yeni bölümde olacaklar…

Safiye, başta doktoru kabul etmek istemese de sonunda Manolya Hanım, Safiye’nin bu direnmesinin önüne geçmeyi başarır.  Gülben, ablasına hamile olduğunun haberini verir ancak henüz diğerlerine söylemek için kendini hazır hissetmez. 

Naci, Safiye’nin duvarlarını yıkarak doktorla görüşmeye başladığını öğrenir. Bunu bir umut olduğunu hissederek Safiye’ye özel bir hediye gönderir. Ancak gönderdiği bu hediyenin Safiye’nin yarasını kanatacağından bihaberdir.

Han, Ceylan’ın hayatında biri olduğuna inanmasa da işin gerçeğini öğrenmek istediği için onu sürekli takip eder. Han’ın karşılaştıkları ise hiç hoşuna gitmeyecektir. Han’ın içindeki karanlık duygular onu yavaş yavaş ele geçirirken işler de kontrolden çıkmaya başlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir