Yaşam

Ağılda çıkan yangın amcaoğullarının tüm hayallerini yıkar! Gönül Dağı 57. bölüm yeni fragmanı

Asuman ve Ramazan’ın kavuşması herkesi memnun eder. Ramazan yeniden eski Ramazan olurken Veysel, ailesi için radikal bir karar alır. Bir daha icat yapmayacağını söyler. Bu haber üzerine Taner ve Ramazan Veysel’i ikna etmeye çalışır ancak aldıkları bir haberle yıkılırlar. Gönül Dağı 57. bölüm yeni fragmanı

Kasabada Ramazan ve Asuman’ın yeniden bir arada olması şenliği devam ederken Mezarcı İlyas’ın oğullarının içindeki düşmanlık bitmez. Asya yeniden Gülsüm öğretmenin yanına yerleşir. Ancak abilerin her gün onu rahatsız eder. Bu durum diğer kadınların kulağına gider. Hepsi bir araya gelerek Asya’nın abilerine ders verir. Öte yandan Vesyel, artık icatlara katılmayacağını söyler. Kızının geleceği için kalıcı bir işe giren Veysel, babasının mesleğini alır. Düğün için hazırlıklar yağan Veysel’i Ramazan ve Taner ikna etmeye çalışır. Bu sıra da ise ağılda yangın çıkar.

GÖNÜL DAĞI 57. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir