Yaşam

The Batman’in yayın tarihi sızdırıldı!

4 Mart’ta vizyona giren The Batman, gişe rekoru kırdı. Başrolünde Robert Pattinson’un yer aldığı The Batman’in HBO Max’taki yayın tarihi sızdırıldı. Yapım ekibinin tüm engellerine rağmen sosyal medyada da yayılan haber Batman hayranlarını sevindirdi.

Maty Reeves’in oluşturduğu The Batman, karamsar, polisiye ve gizem dolu yeni formu 4 Mart’ta seyirciyle buluştu. Son olarak 400 milyon dolarlık gişe rekoru kıran The Batman, 2 yıl önce duyurulduğunda çok sert eleştirilmişti. Özellikle Robert Pattinson’un karaktere uyumu herkesin kafasını karıştırmıştı.

the batman

Ancak Pattinson’un başarılı performansı ve hikayenin iyi işlenmesi hayran bıraktı. Film eleştirmenleri bir filmin kusursuzluğu konusuna yazılar yazdı. Fantastik süreçten uzaklaştırılıp daha aksiyon gerilim dolu olması ise tam not aldı. Şimdiye kadar yayınlanan ne güzel The Batman filmi kabul edildi.

the batman

Yapım şirketi dijital platformlardan biriyle görüştüğü ve filmin seyirciler için kolay ulaşılabilir hale getirildiği daha ileri tarihte açıklandı. Ancak sosyal medyada sızdırılan bir habere göre yapım şirketi HBO Max ile anlaştı. DC yapımı olan The Batman, 19 Nisan’da HBO Max’ta yayınlanacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir