Yaşam

TRT’den yeni proje! ‘Kara Tahta’ dizisi ne zaman başlayacak? İlk tanıtım fragmanı…

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Kara Tahta’ filminin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç’ın olacağını dizi kısa sürede yoğun ilgi gördü.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Projeleriyle Türkiye’de ve dünya çapında büyük ses getiren TRT, farklı hikayeleri izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. İzleyiciyi ekranları başına kilitleyecek olan ‘Kara Tahta’ dizisi yakında TRT 1 ekranlarında olacak. Kısa sürede yoğun ilgi gören dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 

KARA TAHTA DİZİSİ İLK TANITIM FRAGMANI

KARA TAHTA DİZİSİNİN KADROSU

Başrollerini Miray Daner ve Furkan Andıç‘ın paylaştığı dizide Cengiz Bozkurt, Onur Durmaz, Çiçek Dilligil gibi başarılı isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar‘ın oturduğu Kara Tahta’nın senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

kara tahta dizisinin konusu

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU

Lise yıllarında çeşitli zorbalıklara uğrayan Atlas, yıllar sonra mezun olduğu okula matematik öğretmeni olarak atanır. Eski kız arkadaşı Irmak’la yüzleşmek zorunda kalan Atlas’ın bu dönüşü tesadüf müdür, tevafuk mu? Bu durum, yarım kalmış bir aşkı tekrar başlatır.

kara tahta ne zaman yayınlanacak

KARA TAHTA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Daha önce de başarılı yapımlarda adından çokça bahsettiren Üs Yapım‘ın yeni projesi ‘Kara Tahta’ TRT 1 ekranlarında 30 Mart Çarşamba akşamı bekleyenleriyle buluşacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir