Yaşam

Hamdi Alkan boşanma sessizliğine büründü!

Geçtiğimiz günlerde Selen Görgüzel ile boşanma kararı alan ünlü yönetmen Hamdi Alkan, Etiler’de objektiflere yansıdı. Gazetecilerin boşanma sorularına cevap vermekten kaçınan Alkan “Konuşmayacağım” diyerek hızla uzaklaştı.

Son dönemlerde boşanma haberleriyle gündemden düşmeyen ünlü yönetmen Hamdi Alkan, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekana girerken görüntülendi. 2014 yılında nikah masasına oturduğu oyuncu Selen Görgüzel ile ayrılık haberlerine yorum yapmayan Alkan, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı. 

Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel

“Konuşmayacağım” diyen ünlü yönetmen basın mensuplarına görüntü vermemek için mekanın arka kapısından çıkarak evinin yolunu tuttu.

Hamdi Alkan

DAHA ÖNCE NE OLDU?

Uzun süredir annesinin yoğun bakımda olması sebebiyle zor günler geçiren yönetmen Hamdi Alkan‘ın evliliğinde de krizler yaşadığı ileri sürüldü. 2014 yılında oyuncu Selen Görgüzel ile dünya evine giren Hamdi Alkan’ın eşiyle boşanma kararı aldığı öğrenildi.

Selen Görgüzel

Zaman zaman boşanma haberleriyle gündeme gelen ünlü çiftin bu defa kesin olarak evliliklerini bitirecekleri konuşuluyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Selen Görgüzel “Şu anda bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde açıklama yapacağız.” şeklinde konuştu.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel

Anlaşmalı olarak boşanacakları iddia edilen ikiliden Selen Görgüzel’in eşiyle Zekeriyaköy’de yaşadığı evden ayrıldığı da söylenenler arasında. Buna göre Görgüzel Etiler’de kendisine ev tuttu.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel boşanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir