Yaşam

Hadise ve Mehmet Dinçerler nişanlandı! Parmağındaki pırlantayı gizleyemedi!

Ünlü şarkıcı Hadise kardeşi Derya Açıkgöz’le Fashion Week İstanbul kapsamında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen Nihan Peker defilesine katıldı. Geçtiğimiz akşam Mehmet Dinçerler ile sade bir törenle nişanlanan şarkıcı parmağındaki alyansı ve pırlantayı gizlemeye çalıştı.

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz akşam evlilik teklifine evet dediği iş insanı Mehmet Dinçerler ise sade bir törenle nişanlandı. Kardeşi Derya Açıkgöz’le Fashion Week İstanbul kapsamında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen Nihan Peker defilesine katıldı. Parmağındaki yüzüğü gizlemeye çalışan ünlü şarkıcı gazetecilerin nişan töreniyle ilgili sorduğu soruları “Başka zaman konuşuruz” diyerek yanıtsız bıraktı.

Hadise ve kardeşi Derya Açıkgöz

SADE BİR TÖRENLE NİŞANLANDILAR

Mehmet Dinçerler‘den 3 milyon TL değerindeki yüzükle evlilik teklifi alan şarkıcı Hadise sosyal medya gündemi sallamıştı. Çift Önceki akşam Dinçerler’in  babası Burhan Dinçerler, annesi Nezihe Dinçerler ve ablalarıyla birlikte Hadise’nin Göktürk’teki evinde ünlü şarkıcıyı anne Gülnihal Açıkgöz’den istedi. Nişan töreninde ise çiftin, tüm gelenekleri yerine getirmesi dikkatlerden kaçmadı. 

sade bir törenle nişanlandılar

3 MİLYONLUK TEKTAŞINI GİZLEYEMEDİ

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün Fashion Week İstanbul kapsamında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen Nihan Peker defilesine modelist kardeşi Derya Açıkgöz ile katıldı. Parmağındaki alyansı ve pırlantayı saklamaya çalışan ünlü şarkıcı objektiflerden kaçamadı.

Hadise

Gazetecilerden nişan töreniyle ilgili gelen soruları, “Arkadaşlar bugün çok sevdiğim Nihan’ın defilesine geldik. Hepinize teşekkür ederim. Başka zaman konuşuruz” sözleriyle geçiştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir