Yaşam

Futbolcu Alparslan Öztürk’ün eşi Ebru Şancı ile konuşması görenleri şaşkına çevirdi!

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Alparslan Öztürk’ün eşi Ebru Şancı’nın sosyal medya hesabından özel hayatıyla ilgili yaptığı paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Eski model Şancı eşi Öztürk’le WhatsApp konuşmasını takipçileriyle paylaştı. Ünlü çiftin aralarında geçen konuşma, görenleri şaşkına çevirdi.

2015 yılında Galatasaray’ın başarılı futbolcularından Alparslan Öztürk ile dünyaevine giren eski model Ebru Şancı son zamanlarda özel hayatıyla ilgili sosyal medyada sık sık paylaşım yapmasıyla gündem oluyor. 3 çocuk annesi Şancı son olarak eşi Öztürk ile WhatsApp üzerinden yaptığı konuşmayı takipçileriyle paylaştı. Şancı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı için eşine yazan Öztürk, yaptığı paylaşımla görenleri şaşkına çevirdi.

Alparslan Öztürk ve Ebru Şancı

“NE BÜYÜK KAFA ÇIKMIŞSIN”

Şancı Instagram hesabından eşi Öztürk’le yaptığı konuşmanın ekran görüntüsünü “Kocam beni hep çok güzel bulmuştur” notuyla paylaştı. Öztürk’ün eşine yazmış olduğu “Ne büyük kafa çıkmışsın. Gözün biri büyük bir küçük” şeklindeki cümleler sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekerken, Galatasaray formalı bir fotoğrafını eşine yollayan Şancı ise “Ayıp ama” şeklinde yanıt verdi.

ülü çiftin whatsapp konuşması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir