Yaşam

Adı Sevgi dizisi nerede çekiliyor? Sarpça nerede, hangi ilçede?

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Adı Sevgi dizisi etkileyici konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla dizi severlerden tam not aldı. Sarpça ilçesinde geçen dizinin çekim yerleri ise pek çok kişi tarafından internette araştırılıyor. Peki Adı Sevgi dizisi nerede çekiliyor? Adı Sevgi dizisi Sarpça nerede? Sarpça nerede hangi ilde? Adı Sevgi dizisi konusu nedir? Adı Sevgi dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte yanıtlar…

ATV’nin yeni dizisi “Adı Sevgi” sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi odağı haline geldi. 13 Mart Pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen diziye dair pek çok detay ise izleyenler tarafından arama motorlarında araştırılıyor. Mesleğini tutkuyla yapan Elif Öğretmenin Sarpça’ya geldikten sonra yaşadıkları ve verdiği mücadelenin ele alındığı dizinin çekim yerleri de dizi severlerin dikkatini çekti. Dizinin ilk bölümünü izleyen birçok kişi “Sarpça nerede? Adı Sevgi dizisi nerede çekiliyor?” gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Gelin, Adı Sevgi dizisinin çekim yerlerini birlikte öğrenelim.

ADI SEVGİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Gizem Güneş ve Yunus Emre Yıldırımer‘in başrolünde yer aldığı Adı Sevgi dizisinde idealist düşünceleriyle ön plana çıkan Elif Öğretmen’in Sarpça’ya gelmesiyle yaşananları ele alıyor. Okulda son derece başarılı olan Zeynep’in bölgenin en güçlü ve varlıklı ailesi olan Baykara ailesinin tek oğlu Volkan’la zorla evlendirilmek üzere olduğunu öğrenen Elif Öğretmen, Zeynep’i himayesine alarak bu durumu düzeltmeye çalışır.

Adı Sevgi dizisi

Ancak Volkan da Baykara ailesi de bu evliliğin gerçekleşmesi için pek çok tehlikeli hamleyi ardı ardına yapacaktır. Toplumsal olaylara ışık tutan dizi daha ilk bölümüyle büyük beğeni topladı.

Adı Sevgi dizisi konusu

ADI SEVGİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR? ADI SEVGİ DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?

Yönetmen koltuğunda Sadullah Ceren‘in oturduğu Adı Sevgi dizisinin senaryosu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura‘ya ait. Dramın ve heyecanın işlendiği dizinin başrolünde ise Gizem Güneş ve Yunus Emre Yıldırımer yer alıyor.

Adı Sevgi dizisi oyuncuları

Yıldız oyuncu kadrosunun gözler önüne serildiği Adı Sevgi dizisinde aynı zamanda Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü ve Berfu Öngören gibi oyuncular yer alıyor.

Adı Sevgi dizisi oyuncu kadrosu

ADI SEVGİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ADI SEVGİ DİZİSİ SARPÇA NEREDE?

Sarpça adlı bir yerde olay örgüsünün işlendiği “Adı Sevgi” dizisinin çekim yerleri birçok kişi tarafından araştırılıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde Sarpça isimli yerleşim bölgeleri bulunsa da dizide geçen yerin hayali bir ilçe olduğu biliniyor. 

Adı Sevgi dizisi çekim yerleri

Dizinin çekimleri İstanbul’un pek çok faklı ilçesinde gerçekleştiriliyor. Beşiktaş, Beykoz, Galata, Şile ve Çatalca gibi ilçelerde Adı Sevgi dizisinin çekimleri yapılıyor.

Adı Sevgi dizisi Sarpça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir