Yaşam

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu’nun doğum günü partisine ünlü isimler akın etti!

Yücel Kerimoğlu ünlü modacı eşi Pınar Kerimoğlu’nun doğum günü partisi için Etiler’de kapattırdığı bir mekana ünlüler akın etti. Kerimoğlu’nun pırlantalarla donatılmış pastası dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu yeni yaşını yakınlarıyla ve sevdiği ünlü isimlerle kutladı. Eşi Yücel Kerimoğlu‘nun doğum günü partisi için kapattırdığı mekana 100 davetli katılım sağladı.

pınar kerimoğlu yeni yaşına girdi

Ünlü isimlerin de bulunduğu doğum günü partisinde davetliler arasından Bülent Ersoy, Selin Ciğerci, Zuhal Topal, Cenk Eren, Fatih Ürek gibi simalar dikkat çekti.

pırlanta taşlı doğum günü pastası

 PIRLANTA İLE SÜSLENEN PASTAYI ÜFLEDİ

Pınar Kerimoğlu’nun Etiler’de bir mekanda yeni yaşını kutladığı doğum günü partisinde özel pırlanta taşlarla donatılan pastası dikkatlerden kaçmadı.

cenk eren sahne aldı

ÜNLÜ İSİMLER DE EŞLİK ETTİ

Ünlü isimler için özel tasarım kıyafetleri de tasarlayan modacı Pınar Kerimoğlu yeni yaşını sevdikleriyle beraber kutladı.

pınar kerimoğlu doğum gününü kutladı

Davetliler arasında bulunan Cenk Eren, Fatih Ürek,  Beste Korkmaz, Korhan Saygıner, Züleyha Ortak ve Selin Ciğerci, doğum günü partisinde sahne aldı. Partide bulunan Zuhal Topal ve Zahide Yetiş de sahneye çıkarak şarkılara eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir