Yaşam

Şarkıcı Fedon’un yeğenine hırsızlık şoku: 350 bin liralık motosikleti çalındı

Ünlü şarkıcı Fedon’un ve Türk sinemasının “tonton dedesi” olarak bilinen Nubar Terziyan’ın yeğeni oyuncu Bimen Zartar’ın 350 bin lira değerindeki motosikleti, Şişli’de çalındı.

Şarkıcı Fedon’un yeğeni oyuncu Bimen Zartar’ın  Şişli’de 350 bin lira değerindeki motosikleti hırsızlar tarafından çalındı. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen olay sırasında motosikletin yanına yaklaşan kasklı iki kişinin önce aracın brandasını kaldırdığı ardından gidon kilidini kırarak motosikleti çaldığı görüldü. 

POLİSİN KAMERALARDAN TAKİBİ SONUÇ VERDİ

Motosikletinin çalındığını fark ederek polise haber veren Bimen Zartar’ın şikayeti üzerine soruşturma açıldı. Polis olayla ilgili başlattığı soruşturmada güvenlik kamera görüntülerinden, çalınan motosikletin Kağıthane, Merkez mahallesi, Kaan sokak üzerinde bulunan bir binanın bahçesine bırakıldığını tespit etti. Kamera görüntülerine göre burada yaklaşık 1 saat kalan motosikletin daha sonra kapalı kasa bir kamyonete yüklendiği görüldü.

fedon yiğeni motoru

3 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyon için düğmeye basan polis ekipleri, hırsızları yaşanan kovalama sonucunda kıskıvrak yakaladı. Şahıslar gözaltına alınırken, motosiklete ise polis tarafından el konuldu. İşlemlerin ardından şüpheliler adliyeye sevk edilirken, motosiklet ise Bimen Zartar’a teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir