Yaşam

Kanser hastası Arif Güloğlu’ndan sevindiren haber! Setlere yeniden döndü

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ oyuncularından Arif Güloğlu geçtiğimiz yılın başında lenfoma kanserine yakalanmıştı. Bir yıla yakın ailesin yanına Ankara’ya dönerek tedavi olan Güloğlu, sonunda kanseri yendi. Sağlığına kavuşur kavuşmaz soluğu sahnede aldı

24 yaşında yaşadığı rahatsızlık nedeniyle doktora giden genç oyuncu Arif Güloğlu, lenf kanseri olduğunu öğrenmişti. Bu haberle apar topar ailesinin yaşadığı şehir Ankara’ya dönen oyuncu, uzun ve zorlu bir tedavi süreci yaşadı.

arif güloğlu

SON HALİ!

Sağlığına tamamen kavuştuktan sonra yeniden Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna dahil olmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Yılmaz Erdoğan her zaman onun yerinin olduğunu söyleyerek motive etmişti. Tedavisi tamamlanan oyuncu uzun bir aradan sonra seyirciyle buluştu. Son hali hayranlarını mutlu etti. 

arfi güloğlu son hali

YILMAZ ERDOĞAN’DAN ARİF’E DESTEK!

Genç kadrosuyla Pazar akşamları ilgiyle izlenen tiyatro programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’den üzen bir haber geldi. 24 yaşındaki oyuncu Arif Güloğlu’nun lenf kanserine yakalandığı öğrenildi. Oyuncunun ekip arkadaşları Çok Güzel Hareketler oyuncuları ile hocası Yılmaz Erdoğan’dan da Güloğlu’na BKM Sahne’den destek geldi.

Yılmaz Erdoğan yapmış olduğu açıklamada Güloğlu’nu her gün aradığını belirtti. Sanatçı tıpkı Arif Güloğlu gibi hastalığı bulunan ve tedavi sürecinde olan herkese ve ailelerine de şifa diledi.

Erdoğan öğrencisi için, ‘Biz BKM ekibi olarak daha önce hiç böyle büyük bir sınava hiç denk gelmedik. Bizim için çok değişik bir süreç. En güvenli ve en iyi bakımlarda. Bu hastalığın tartışmasız ilacı sevgi ve moral. Arif’le her gün konuşuyorum durumu iyi. Bundan sonraki tüm skeçler ve bütün çalınan ziller Arif için. Sizler de kapasitenizi bir kat yukarı çıkartacaksınız. Arif’i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası eklenince de iyileşmeme ihtimali yok. Arif ve onun gibi dertleri olan herkes için geçerli.’ ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu da bu durumla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı. Güloğlu mesajında, ‘Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım be. Bütün zorlukları nasıl aştıysak bunu da öyle aşacağız.’ ifadesine yer verdi.

ARİF GÜLOĞLU’NA DESTEK MESAJLARI

KANSERE YAKALANAN OYUNCUDAN İLK AÇIKLAMA!

Tedavi sürecinde olan oyuncudan da dün akşam ilk açıklama geldi. Güloğlu, ‘Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere.’ ifadelerini kullandı.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 tarihinde Ankara’da doğan Arif Güloğlu, çocukluğundan beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor. Ankara’dan İstanbul’a gelen oyuncu mesleğine, Yılmaz Erdoğan’ın kurduğu tiyatro ekibinde devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir