Yaşam

8. kez evlenecek olan Seda Sayan’ın nikah tarihi belli oldu! Çağlar Ökten ile…

Şarkıcı Seda Sayan birlikte çalıştığı müzisyen Çağlar Ökten’ den aldığı evlilik teklifine ‘Evet’ dediği gündeme bomba gibi düşmüştü. Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah tarihi aldı.

Daha önce 7 kez nikah masasına oturan Seda Sayan, 14 Şubat’ta birlikte çalıştığı şarkıcı Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldı. Sayan, evlilik teklifine dünkü canlı yayında cevap verdi. Evlilik teklifi aldığını doğrulayan Sayan, “Evet, Çağlar Ökten’den 14 Şubat’ta evlilik teklifi aldım. Sonsuza dek evet! Buradakilerin şahitliği de söz konusu bu aşkta” dedi.

“MAYISTA NİKAH MASASINDAYIZ”

Seda Sayan “Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Aramızda güzel bir enerji var. Temmuz’da düşünüyorduk ama öne aldık. Mayıs’ta nikah masasındayız. Bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar’la yapmama hiç gerek yok. Doğru zamana ve kadere çok inanan biriyim. Çağlar kendi bütçesinin üstüne çıkarak bana pırlanta yüzük almış. Kıyamam ona. Telli duvaklı gelinlik giymem. Sakin bir elbise giyer erimin peşinden giderim.”dedi.

seda sayan

Sayan’ın açıklamalarına şarkı ile cevap veren Çağlar Ökten, İrem Derici’nin Kalbimin Tek Sahibine şarkısını okudu. Sahneye gelen Ökten, şarkıyı Sayan’ın gözlerine içine bakarak dans etti. Romantik anlar yaşayan genç şarkıcı, kendisinden 25 yaş büyük olan Seda Sayan’ı alnından öpmeyi de ihmal etmedi.

Çağlar Ökten ve seda sayan

EVLİLİK TEKLİFİ GELDİ!

İlk evliliğini 1987 yılında Rıdvan Kılıç’la yapan ve sonrasında 5 tane daha evlilik yaparak şarkıcı Seda Sayan’a flaş bir evlilik teklifi geldi.  

seda sayan evlilik teklifi aldığı anlar

Birlikte çalıştığı müzisyen Çağlar Ökten’den evlilik teklifi alan Sayan, bu teklife ‘Evet’ dedi. Son eşi Onur Şan’dan 2010’da boşanan 59 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük müzisyen ile evlilik hazırlıklarına başladı. 

Çağlar Ökten ve Seda Sayan

Çağlar Ökten 14 Şubat Pazartesi gecesi Beyoğlu’nda bulunan Süreyya Teras isimli mekanda sahne aldıktan sonra, bir anda cebindeki tektaşı çıkararak, sanatçıya evlilik teklifinde bulundu.

“EVLENECEK ZAMAN TAM BU ZAMANMIŞ”

Sayan, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, “Çocuğumun babası hariç geri kalan evliliklerimi saymıyorum. Evlenecek zaman tam bu zamanmış. Daha dinginleştim, şimdi yanımda biri olsun isterdim” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir