Yaşam

‘Yalnız Kurt’un 7.bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Cehenneme hoşgeldiniz’

Birçok başarılı yapıma imza atan ünlü yönetmen Osman Sınav yeni dizi Yalnız Kurt ile ekranlara yeniden dönüş yaptı. İnternette en çok merak edilen ‘Yalnız kurt’ dizisi 6. bölümüyle seyircilerden tam not aldı. Ülkemizde mevcut siyasi meselelere değinen dizide dikkat çeken detaylara yer verildi. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt’un 7. fragmanından öne çıkan ayrıntılar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Atv’de kurtlar vadisi dizisiyle efsane bir çıkış yakalayan yönetmen Osman Sınav uzun zaman sonra yepyeni bir yapımla ekranlara geri dönüyor. Yalnız Kurt, 25 şubat Cuma akşamı 6. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, ikinci bölümüyle en çok izlenen dizi olarak sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizi fragmanında yer alan, ‘Cehenneme hoşgeldiniz‘ ve ‘Yiğitliğin baki kalsın!’ sözleri damga vurdu. İşte yalnız kurt 7.bölüm fragmanından dikkat çeken detaylar…

YALNIZ KURT 7.FRAGMANI YAYINLANDI!

YALNIZ KURT 6.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yıldırım Projesi’nin Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki önemli ismi Sezai Paşa’nın ölümünün ardından, yerine kimin geçeceği merak konusudur. İşler kaldığı yerden devam edebilecek mi? Doğan ve Nizam gerginliği yükseldiği için yeni pazarlıkları doğurmaktadır. Bu pazarlıkları dikkatle takip eden Sare ve Altay yeni bilgiler dahilinde fırsatları değerlendirmektedir. Sare için ise bir anda ortaya çıkan sürpriz misafir her şeyi berbat edebilecek bir risk taşımaktadır. Altay’ın yaptığı doğru hamleler sonucu yeni hamle fırsatları doğar. Altay dikkatli olması gerektiğinin farkındadır. Davut, Altay’a; Doğan ve Nizam’ın ‘başlarının’ kim olduğunu öğrenmesi ve ejderhanın yedi başını birden yok etmesini söyleyerek, Altay’ın hedefini net biçimde çizmiştir. 

​Türkiye’nin çeşitli birimlerine yine uzaklardan müdahale edilmeye çalışılmaktadır fakat vatanseverler de buna hazırlıklıdır. Sürekli stratejilerin, analizlerin ve planların yapıldığı bir ortam söz konusudur. Bu olaylar sonucunda Altay istediği bilgilere ulaşabilecek mi? Bilgilere ulaşmak isterken başına başka olaylar mı gelecek? Yıldırım Projesi’ne dışarıdan müdahaleler ne kadar etkili olacak? Altay bu kritik virajı dönebilecek mi? Sezai Paşa’nın yerine geçen kim ve onun gelişiyle neler değişecek? Golyat’ın hala neler yapabildiğini gösterecek karşımıza çıkacak sürpriz ne? Altay’ın 5 numara için gerçekleştirmesi gereken özel görev ne? Finalde Altay’ın Mira tarafından gönderildiği, herkesi şaşırtacak cehennem neresi?

yalnız kurt oyuncuları kimler

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Yalnız kurt dizisinin yapımcılığını Osman Sınav yönetmenliğini ise Çağatay Tosun üstleniyor. Senaryosu Murat Koca ve Ali Alper Erze’nin yazdığı dizi aynı zamanda güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yalnız Kurt oyuncuları Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Kürşat Alnıaçık, Polat Bilgin, Hilmi Özçelik, Göktan Oktay Göztepe.

 

yalnız kurt dizisi ne zaman başlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir