Yaşam

Kadir İnanır’ın acı günü! Ablasının cenazesine katılmadı

Geçtiğimiz aylarda beyin kanaması nedeniyle tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşan ünlü sinema oyuncusu Kadir İnanır’ın ablası Zinnet İsmailoğlu dün hayata gözlerini yumdu. Oyuncu Levent İnanır ile şarkıcı Soner Arıca’nın da teyzesi olan İsmailoğlu bugün son yolcuğuna uğurlandı. Cenazede ünlü oyuncu İnanır’ın olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Türk sinemasında birçok yapımda rol almış olan Kadir İnanır geçtiğimiz aylarda geçirdiği beyin kanaması nedeniyle uzun süredir tedavi altındaydı. Sağlığına kavuşan ünlü oyuncu şimdilerde aldığı acı haberle objektiflere yansıdı. Oyuncu Levent İnanır ile şarkıcı Soner Arıca‘nın da teyzesi olan ablası Zinnet İsmailoğlu dün hayata gözlerini yumdu.

kadir inanır ablasını kaybetti

ZİNNET İSMAİLOĞLU’NUN CENAZESİ

Oyuncu İnanır’ın ablası İsmailoğlu bugün, İstanbul Eyüp Sultan Camii‘nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Hasdal’daki aile mezarlığına defnedildi.

Sone Arıca

İsmailoğlu’nun son yolcuğuna oyuncu şarkıcı Soner Arıca ve İsmailoğlu’nun çocukları Kubilay ve Gültekin İsmailoğlu katılım sağlarken, Kadir İnanır ve Levent İnanır‘ın cenazede olmaması dikkatlerden kaçmadı. 

zinnet ismailoğlu hayatını kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir