Yaşam

Baba dizisinin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Show TV’nin merakla beklenen Baba dizisi geçtiğimiz akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yıllar sonra televizyon dizisinde yer alan Haluk Bilginer, usta oyunculuğuyla Twitter’da bir kez daha alkış topladı. Usta oyuncu Haluk Bilginer’in yer aldığı dizinin 4. bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla büyük bir yankı uyandıran Baba dizisinin yeni bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yeni sezona bomba gibi giriş yapan Baba dizisi Show TV’de dün akşam yayınlandı. Başrollerinde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Deniz Hamzaoğlu ve Beril Pozam’ın yer alıyor. Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatının değişimini konu alan Baba dizisinde, Emin Saruhanlı’yı canlandıran Haluk Bilginer, performansıyla izleyicilerden tam not aldı. Baba dizisinin 3. bölümü büyük ilgi uyandırırken, Baba dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Baba’nın yeni bölümünde alzheimer hastalığının belirtileri nükseden Emin Saruhanlı ortadan kayboluyor. Oğlu Kadir ise babasını arıyor.

BABA DİZİSİNDEN 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI! 

İZLEYİCİNİN TERCİHİ ‘BABA’ OLDU

Usta oyuncu Haluk Bilginer ile genç kuşağın başarılı yıldızı Tolga Sarıtaş’ı buluşturan dizi ‘Baba’ 3. bölümüyle adını üst sıralara yazdırarak Salı akşamına damgasını vurdu. 3 bölümde Emin ve Kadir’in çıktıkları yolculukta geçmişin defterleri tekrar açılır. Saruhanlı ailesi yeni hayatlarına alışmaya çalışırken, Fazilet köşkteki düzenini kurmaya başlar. İlhan, Saruhanlı ailesinin fertlerini yakından tanımak için harekete geçer.

 

BABA DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI? 

Emin Saruhanlı’nın ailesiyle birlikte İstanbul’a, Saruhanlı köşküne adım attığı sırada tahliye olup geri dönen ve boş bir evle karşılaşan Kadir Saruhanlı şoke oldu. Babası Emin’den duyduğu “Kendi aileni kur!” sözleri üzerine büyük bir yıkım yaşayan Kadir, ailesinin kendisinden habersiz İstanbul’a gitmesini anlamaya çalıştı. Bu sırada köşkü gezen Emin, odaları ailesine paylaştırdı ancak daha önce daireleri olan ev halkı, tek bir odaya sıkışmaktan memnun kalmadı. Babasının sözlerinden çok etkilenen Kadir, Cemal’le dertleşirken ilk defa onu dinleyeceğini söyledi ve ailesini kurmaya karar verdi.

baba dizisinin konusu nedir

BABA DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

  • Haluk Bilginer – Emin Saruhanlı
  • Tolga Sarıtaş – Kadir Saruhanlı
  • Taner Rumeli
  • Nihan Okutucu
  • Cem Uslu
  • Zeynep Tuğçe Bayat
  • Özge Özacar
  • Beril Pozam
  • Damlasu İkizoğlu

baba dizisi oyuncuları kimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir