Yaşam

Alişan’dan kızı Eliz’in ‘ilk adımları’ paylaşımı

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca gündemi ailesel krizleri ile meşgul eden Alişan ve Buse Varol çifti, sorunları geride bırakarak evliliklerine bir şans daha vermişti. Eski mutlu günlerine geri dönen çift, 1 yaşındaki kızları Eliz’in ilk adımlarını paylaştı.

Alişan ve Buse Varol çifti, evliliklerindeki kriz nedeniyle haftaşarca magazin gündeminden düşmüyordu. Boşandılar, boşanacaklar derken çiftin aşkı galip geldi. Evliliklerindeki kara bulutları geride bırakan çift, kızları Eliz’in birinci yaş gününde patlak veren olayın ardından ilk kez geçtiğimiz günlerde barıştı.

Ünlü şarkıcı ise eşinin bu paylaşımını kendi hesabına da ekleyerek ayrılık iddialarına son noktayı koydu. Bir süredir ayrılacakları konuşulan Alişan ile eşi Buse Varol’un arasındaki buzlar eridi. Alişan, eşinin yaptığı paylaşımın altına ‘Kalbimin tek sahibi sensin’ notunu düştü.

Geçtiğimiz haftalarda aile arasında çıkan kriz ile sarsılan evliliklerini kurtaran Alişan ile Buse Varol eski mutlu günlerine geri döndüler.

Eliz’in doğum gününde patlak veren krizi çabuk aşan Alişan ile Buse Varol çifti son olarak minik kızları Eliz’in ilk adımları ile mutlu oldu. Alişan’ın kızı Eliz’in ilk adımlarını paylaşması ile sosyal medyadan yorum ve beğeni yağdı. İşte sevimliliği ile dikkat çeken Alişan’ın kızı Eliz’in yürümeye başladığı o anlar…

Alişan’ın paylaştığı o anlara “Maşallah” şeklinde pek çok yorum yağdı. Alişan’ın paylaşımı pek çok yerde paylaşılarak beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir