Yaşam

Adanış: Kutsal Kavga’nın fragmanı yayınlandı! 11 Mart’ta sinemalarda

Türk sinema tarihinin en yüksek bütçeli aksiyon filmi özelliğini taşıyan ‘Adanış: Kutsal Kavga’ 11 Mart’ta beyaz perdede gösterime giriyor. İşte ‘Adanış: Kutsal Kavga’ filminin heyecanlandıran fragmanı…

Çekimlerine 2019’da başlanan Türk sinema tarihinin en yüksek bütçeli aksiyon filmi özelliğini taşıyan ‘Adanış: Kutsal Kavga’ 11 Mart’ta bekleyenleriyle buluşuyor. Sinemaseverlerin aksiyona doyacağı filme günler kala yayınlanan tanıtım fragmanı sosyal medya gündeminde yerini buldu. 

Adanış: Kutsal Kavga

Yapımcılığını FFP Media imzasıyla Şenel İlhan’ın yaptığı filmin senaryosu Baki İlhan’ın kaleminden çıktı. Yönetmen koltuğunda Emir Halilzade’nin oturduğu ‘Adanış: Kutsal Kavga’ filminin aksiyon sinemasında büyük ses getireceği düşünülüyor. Film Türkiye’de vizyona girmeden yurt dışına satılarak eşine az rastlanan bir duruma imza attı. Güney Kore, Tayvan, İspanya, İtalya ve Japonya‘da da izleyiciyle buluşacak. Özellikle film, dövüş sporları ve aksiyon sinemasında derin bir kültüre ve bilgiye sahip Tayvan, Güney Kore ve Japonya‘da büyük ilgi gördü. Bunun yanı sıra filmin lisans anlaşması yapılan bu ülkelerde gösterime girecek olması sinema dünyasında büyük bir başarı olarak değerlendirildi.

Adanış: Kutsal Kavga 11 martta sinemalarda

‘ADANIŞ: KUTSAL KAVGA’ FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Türk sinema tarihine geçecek olan gelmiş geçmiş en başarılı aksiyon filmi bünyesinde görülen binden fazla figüranın yer aldığı ‘Adanış: Kutsal Kavga’ kadrosunda İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan ve Dilek Serbest gibi başarılı isimler bulunuyor.

Türk sinemasının en yüksek bütçeli aksiyon filmi

‘ADANIŞ: KUTSAL KAVGA’ FİLMİNİN KONUSU

Film, beş yüz yıllık kadim bir mücadelenin hikayesini; İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julius Ailesi’nde, yarısı ise gizemli ‘Adanmış’larda kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenerek nefesleri kesiyor. Adanış: Kutsal Kavga’nın gelmiş geçmiş en  çarpıcı aksiyon sahnelerine yer vermesiyle Türk sinemasında yer yerinden oynayacak.

11 martta beyaz perdede gösterime girecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir