Yaşam

Serenay Sarıkaya üzerinde servet taşıdı! Binlerce lirayı gözden çıkardı

Geçtiğimiz gün Etiler’de bir kuaför çıkışı objektiflere yansıyan oyuncu Serenay Sarıkaya, muhabirlerle ayak üstü sohbet etti. Uzun süre hazırlık yaptığı, ancak çekim takvimi kendi programına uymadığı için iptal etmek zorunda kaldığı “Bergen” projesiyle ilgili konuşan Sarıkaya “Farah’a kısmetmiş” dedi.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya önceki gün Etiler’de görüntülendi. 2017 yılından beri Bergen projesine hazırlanan ancak yoğun iş takvimi nedeniyle projede yer alamayan ünlü oyuncu konu hakkında ilk kez konuştu. 

Serenay Sarıkaya Etiler

Daha önce Bergen için “Rüya projem” diyen Sarıkaya filmi henüz izlemediğini söyleyerek “Birlikte yol aldığımız ekibin gayretle çalıştığını biliyorum ve filmi merak ediyorum. Yolları açık olsun. Eminim harika bir iş çıkarmışlardır.” ifadelerini kullandı. 

Serenay Sarıkaya Bergen açıklamaları

Ünlü oyuncu “İçinizde ukde kaldı mı?” sorusuna ise “Bu işler biraz da kısmet işi. Gerçekten zamanlama tutmadı. Farah’a kısmetmiş. Hiç dert değil. Müthiş bir şey çıktığına eminim.” şeklinde yanıt verdi.

Serenay Sarıkaya

BİNLERCE LİRAYI GÖZDEN ÇIKARDI!

Muhabirlerin sorularını samimi bir şekilde cevaplayan Sarıkaya’nın bembeyaz tarzı dikkatlerden kaçmadı. Üzerinde servet taşıyan Sarıkaya’nın Christian Dior markalı çantası 64 bin TL, Bottega Veneta markalı gözlüğü 6 Bin TL, Balenciaga markalı küpesi ise 5 Bin 500 TL. Ünlü oyuncunun Ambush markalı elbisesi 10 Bin 100 TL, kabanı ise 28 Bin TL olduğu öğrenildi.

Serenay Sarıkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir