Yaşam

Hazal Kaya’nın başrolünde olduğu Pera Palas’ta Gece Yarısı yayınlandı!

Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı Netflix’te yayınlandı. Fragmanı ile büyük ilgi çeken diziyi ilk izleyenlerin yorumu, beklentiyi tavan yapmıştı. Merakla beklenen film ‘Midnight at the Pera Palace’ kitabından uyarlanan dizide Mustafa Kemal Atatürk’ün yer aldığı sahneler de var.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’nın başrollerinde olduğu ve geçmiş dönemde geçen dizinin fragmanı yayınlanmıştı. Büyük bir yankı uyandıran dizinin konusu oldukça ilgi çekti. Önceki gün Netflix’te yayınlanan dizi ilk 8 bölümü ile büyük yankı uyandırdı.

PERA PALAS’TA GECE YARISI’NIN KONUSU NE?

Selahattin Paşalı’ya eşlik edecek olan Kaya, Pera Palas oteli hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen gazeteci Esra olarak karşımıza çıkıyor.

Sekiz bölümden oluşan dizide Esra, yanlışlıkla tarihi odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesi üzerine geçmişe gider.

Bu inanılmaz keşfi sayesinde zamanda yolculuk yapan Esra, bu sayede Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen bir komplodan haberdar olur. Artık Esra Türkiye tarihinin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Ancak Esra bu sırada Halit adındaki gizemli bir adamla tanışmasıyla aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir